Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Fryzury bardzo intymne

O depilacji kiedyś i dziś dużo by mówić – ale jedno jest pewne, wiele się zmieniło. Na pewno nie wzbudza już takich kontrowersji jak kiedyś. Dziś przyjrzymy się bardziej temu, co skrywa się pod bielizną…

Wiele kobiet wybiera depilację na gładko lub zostawia pasek na środku wzgórka doceniając komfort i higienę jakie zapewniają te niezwykłe fryzury.

Masz trochę czasu i chcesz spróbować swoich sił we fryzjerstwie intymnym to sprawdź jakie masz możliwości, poniżej przygotowałyśmy dla ciebie kilka propozycji.

Czym najlepiej wykonać wzorek?

Wzorek wymaga precyzji oraz pewnej ręki. Najwygodniej będzie wykonać go jednak maszynką, ponieważ plastry nie pozwolą na swobodne ruchy. Jeśli zastanawiałaś się o wosku to polecamy wybrać się do salonu kosmetycznego – kosmetyczka z pewnością wykona to w taki sposób, że będziesz zadowolona z efektów.

Wybierz depilację dla siebie

Jak same widzicie, damskie fryzury nie ograniczają nas jedynie do tego, co dzieje się na naszych głowach. Na cipce również mogą przybierać przeróżne fikuśne kształty ale i kolory. Również można zaszaleć z koloryzacją. Do tego celu można sięgnąć po farby takie jak np. Betty Beauty, można je kupić przez Internet. Zatem jeśli lubisz zaskoczyć swojego mężczyznę od czasu do czasu czymś nowym, dlaczego by nie nowa fryzura? Tę na pewno zauważy 😉

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *