Zdrowie intymne

SponsorowaneZdrowie intymne

Choroby weneryczne – krępujący, ale wciąż powszechny problem w Polsce

Choroby weneryczne to w naszym kraju ciągle temat tabu - wielu Polaków błędnie zakłada, że problem ten z pewnością ich nie dotyczy. Wstyd i strach przed diagnozą sprawiają ponadto, że boimy się poruszyć ten temat nawet z lekarzem. Choroby weneryczne natomiast bardzo często rozwijają się bardzo podstępnie i mogą stanowić poważne niebezpieczeństwo dla chorego, a także dla jego otoczenia.

ArtykułyZdrowie intymne

Temperatura a zdrowie

Uwaga, uwaga – mamy jesień. I to nie byle jaką! Za oknem coraz barwniej, ale i chłodniej. Już niebawem przywitamy grudzień, a wraz z nim kolejną porę roku – zimę. Nie da się ukryć, że lato odeszło w niepamięć. Czy jednak kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tym jak temperatura za oknem wpływa na twoje zdrowie intymne? Jeśli nie to dobrze byłoby to zmienić, najlepiej teraz.

ArtykułyZdrowie intymne

Dolegliwości na basenie

 

Wizyta na pływalni zwykle kojarzy się z przyjemnością i wypoczynkiem –  i rzeczywiście powinna być ona relaksem. Zdarza się jednak, że uroki basenu stają się niczym w porównaniu z problemami, których nabawić możemy się podczas pływania. Niestety, czasem samo w sobie przestrzeganie podstawowych zasad higieny nie wystarcza – wirusy i grzyby czają się na Nas praktycznie na każdym kroku – również w czasie korzystania z publicznego prysznica czy – o dziwo – umywalki.

  • 1
  • 2