Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Zdrowie intymne

Zdrowie intymne

Są tematy zdrowotne, na które rozmawia się zdecydowanie za rzadko. Dbałość o zdrowie intymne jest równie ważna co profilaktyka i leczenie w każdej innej kwestii. Zadbaj więc o dobrą kondycję swojego ciała, aby cieszyć się dobrym samopoczuciem, wysoką samooceną i udanym życiem seksualnym.

Fryzury bardzo intymne

O depilacji kiedyś i dziś dużo by mówić – ale jedno jest pewne, wiele się zmieniło. Na pewno nie wzbudza już takich kontrowersji jak kiedyś. Dziś przyjrzymy się bardziej temu, co skrywa się pod bielizną…

Depilacja miejsc intymnych – bikini

Depilacja miejsc intymnych to dziś standard. Już od dawna kobiety decydują się na ten krok, choćby ze względów estetycznych. Większość z pewnością nie wyobraża sobie wyjścia na basen czy latem na plażę w skąpym stroju, przez który znacznie widać włoski, nawet podczas igraszek z partnerem wolimy "uporządkować" strefę intymną.

Pierwsza wizyta u ginekologa – nie taka straszna!

Pierwszy raz u ginekologa jest… jak każdy pierwszy raz: dość stresujący. Zwłaszcza gdy słyszysz mrożące krew w żyłach historie od koleżanek lub forumowiczek mających to za sobą. Czy warto panikować? Zdecydowanie – nie. Pierwsza wizyta u ginekologa może być zupełnie do przeżycia, jeśli odpowiednio do niej podejdziesz i będziesz przygotowana.
breast cancer

Samobadanie piersi

Samodzielne badanie piersi w celu wyczucia w nich ewentualnych zmian nowotworowych, to podstawa profilaktyki. Z pewnością nie powinnaś z niego rezygnować!