Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Gadżety erotyczne

System JO Classic Hybrid, lubrykant hybrydowy. Recenzja

Lubrykant to doskonałe udogodnienie, ponieważ zapewnia odpowiednie nawilżenie stref intymnych oraz ułatwia stosunek.  Jest świetną opcją nie tylko dla kobiet, które mają problemy z naturalnym nawilżeniem, ale i każdej innej ceniącej komfort podczas stosunku.

Doskonałe nawilżenie

Zawsze sięgam po lubrykanty, które nie mają na celu rozgrzać, schłodzić lub dodać innego dreszczyku emocji – stąd też padło na System JO. Wybrałam go, ponieważ stanowi idealne połączenie żelu na bazie wody jak i silikonu. To właśnie tym ujął moje serce – swoją konsystencją i działaniem. Nie jest rzadki, więc nie musiałam martwić się, że dozowanie będzie problematyczne i łatwo będzie przesadzić z aplikowaną ilością. Przezroczysta, nieco gęstsza formuła żelu hybrydowego sprawia, że jest bardzo wydajny. Dodatkowym plusem jest długotrwały efekt nawilżenia – czy to podczas korzystania z wibratora czy podczas stosunku, nie musiałam co chwilę sięgać i dokładać go więcej.

U mnie sprawdził się świetnie. Niektóre lubrykanty mają specyficzne, czasem wręcz odpychające, zapachy – w tym przypadku nie ma się o co martwić, bo jest bezzapachowy.

Co jeszcze mogę o nim powiedzieć? Sprawdził się również podczas seksu analnego, który przecież wymaga dobrego nawilżenia – to stawia go w jeszcze lepszym świetle. Czy to nie wystarczy, żeby uznać go za jeden z lepszych lubrykantów? Według mnie podniósł poprzeczkę innym żelom bardzo wysoko. Z pewnością sięgnę po niego ponownie.

Nie bez powodu System JO cieszy się wieloma dobrymi opiniami.

Ten żel hybrydowy posiada prosty skład, przez co nie narusza naturalnej flory bakteryjnej. Spisał się świetnie i przypadł do gustu nawet mojemu partnerowi. W sytuacjach, które wymagają nawilżenia (np. szybki numerek), a jak to bywa u kobiet, że potrzeba więcej czasu jak i gry wstępnej, żeby się pojawiło samoistnie – lubrykant jest zbawienny.

Kup w sklepie Zmysły.pl

Oceń wpis!
Ocen: 1 Średnia: 5

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *