Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Gadżety erotyczne

Gadżety erotyczne dla mężczyzn

Czy myśląc: „gadżet erotyczny”, widzisz kobietę masturbującą się wibratorem lub wślizgującą się dyskretnie do sex shopu? To chyba przypadłość większości z nas. Nie zapominaj jednak, że mężczyzna też może używać zabawek – czy to z tobą, czy solo.

W łóżku wieje nudą, a przynajmniej seks nie wykracza poza: „fajnie”? Od razu nasuwa się rozwiązanie: zabawki! Jednak nie tylko tobie partner może sprawiać nimi przyjemność. Jemu też coś się należy! Wbrew pozorom liczba dostępnych na rynku gadżetów erotycznych dla mężczyzn jest imponująca. Dokonajmy ich przeglądu.

Masturbatory

Nie masz ochoty na penetrację lub po prostu chcesz popatrzeć na rozkosz swojego faceta? Masturbatory to bardzo ciekawa opcja. Weźmy choćby markę Fleshlight. Oferuje zabawki z otworami w różnych kształtach. Ja najbardziej zaintrygowana jestem serią Girls. Otwory wykonano na podstawie odlewów miejsc intymnych aktorek porno. Ale dostępne są także opcje z otworami w kształtach kobiecych ust. Co kto lubi! Warci uwagi są też inni producenci: Tenga, Fun Factory (Cobra), Hot Octopus (Pulse). Warto zapoznać się z ich ofertami i zobaczyć, na jak wiele sposobów mogą działać masturbatory dla mężczyzn.

Pierścienie erekcyjne

To kolejna opcja, do której nie trzeba dwojga, ale wspólna zabawa może nieść obustronną przyjemność. OVO B7 oraz Lelo Tor 2 to wibrujące gadżety, które stymulują zarówno penisa, jak łechtaczkę. Oznacza to, że możecie oboje przeżyć rozkosz w bliskości. Alternatywą dla pierścieni tego typu mogą być ringi w formie pętli. Dają one większą możliwość regulacji w zależności od rozmiaru penisa.

Pompki do penisa

Problem z erekcją? I tutaj mogą pomóc zabawki. Pompki do penisa działają podciśnieniowo. Oprócz wspomagania erekcji mają powiększać penisa i zwiększać jego twardość. Pomoc w pompowaniu lub po prostu obserwacja może być też bardzo podniecająca dla partnerki.

Stymulatory prostaty

Prostata to męski punkt G. Jeśli więc mowa o męskich gadżetach erotycznych, to nie można pominąć stymulatorów prostaty. Jednym z nich jest Duke od Fun Factory. To wibrująca, silikonowa zabawka o fantazyjnym kształcie. Nie chodzi jednak o estetykę, lecz o ergonomię. Dzięki takiej budowie urządzenie może stymulować jednocześnie prostatę i krocze. Trzeba pamiętać, że stymulacja prostaty, choć może przynieść mężczyźnie wielką rozkosz, dla wielu osób stanowi tabu. Jeśli jednak macie do siebie zaufanie, możesz (za obustronną zgodą) wykonać mu masaż za pomocą takiej zabawki. Warto zapoznać się też z innymi producentami, np.: Hugo od Lelo(zdalnie sterowany), Excel od Nexusa (który „działa sam z siebie”) czy gadżetami od Aneros.

Korki i kulki analne

Skoro już o przyjemnościach analnych mowa, ciekawą opcją (dla ciebie i dla niego) są korki i kulki analne. Oczywiście, na początku powinniście wybierać coś małego, np. Bootie od Fun Factory. To korek z silikonu, o małym rozmiarze, ale jednocześnie z szerokim trzonem, który umożliwia całkowite wypełnienie. Inną ciekawą opcją od Fun Factory kulki B Balls. Działają one jak korek, niemniej, podobnie jak kulki gejszy, reagują na ruch, aby dokładniej stymulować. Ten sam producent oferuje też koraliki Flexi Felix o kształcie… chrząszcza. Tak naprawdę głowa owada ma służyć łatwiejszemu wyciąganiu koralików, a podczas tego procesu pojawia się dodatkowa przyjemność. To też opcja unisex, którą możecie wykorzystać razem.

Wibratory

Wibrator tylko dla kobiet? Nic bardziej mylnego. Jeszcze większą przyjemność ze wspomnianej stymulacji prostaty twój mężczyzna może osiągać, używając masażera z wibracjami. Do takich zabawek należy Loki od Lelo. To silikonowy wibrator z 6 różnymi ustawieniami do wyboru. Podobny kształt ma Stronic Zwei od Fun Factory. Ta zabawka jednak ma kołnierz uniemożliwiający wsunięcie się jej do końca. Niezależnie od tego, czy mężczyzna zabawia się z partnerką czy solo, pulsator do końca zostanie na miejscu.

Otwórz się!

Sama widzisz: mężczyźni mają w czym wybierać. Jednak z uwagi na wspomniane na początku tabu musisz pamiętać, aby rozmawiać ze swoim partnerem i, to chyba przede wszystkim, sama powinnaś otworzyć się na perspektywę wspólnej zabawy takimi gadżetami.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *