Gadżety erotyczne

ArtykułyGadżety erotyczne

Biżuteria intymna

Lubisz błyskotki i ekskluzywne gadżety erotyczne? Jesteś perwersyjna? Odrobina bólu cię podkręca? Lubisz być elegancka i seksowna nawet, gdy jesteś prawie naga? Biżuteria intymna to dodatki dla eleganckich kobiet, które lubią pikantne gierki i wyrafinowane zabawy. Obroża czy nasutniki? A może coś bardziej hardcore’owego…

ArtykułyGadżety erotyczne

Butt plug. Wszystko, co musisz wiedzieć o korku analnym.

Czego chcielibyście spróbować, ale wstydzicie się powiedzieć o tym partnerowi? Jakie gadżety przyprawiają was o dreszczyk podniecenia? Dla bardzo wielu osób, taką tajemnicą i pokusą jest nadal seks analny. Jeśli jednak macie za sobą pierwsze próby i wiecie, że to coś, co na was działa, warto zainwestować w mały gadżet, który może zrewolucjonizować wasze doznania w sypialni. Butt plug, czyli korek analny, to zabawka, która potrafi zdziałać naprawdę wiele!

ArtykułyGadżety erotyczne

Jak czyścić zabawki erotyczne?

Gadżety erotyczne są coraz bardziej popularne. Jeżeli jeszcze żadnym nie dysponujesz, powinnaś jak najszybciej zmienić ten stan rzeczy. Po zakupie jednak mało która kobieta myśli o tym, by prawidłowo zadbać o higienę swoich zabawek. Dlatego przedstawiam kilka praktycznych porad rodem z Perfekcyjnej Pani Domu.

ArtykułyGadżety erotyczne

Polskie kulki gejszy PlumBum!

Kulki gejszy, pomimo powszechnie panującym opiniom, to nie tylko gadżet erotyczny. To także niezastąpione narzędzie do ćwiczeń mięśni, które w późniejszym wieku mogą zacząć szwankować. 

Dwie odważne Polki stworzyły innowacyjny produkt, który urzeka swoim designem. Mamy nadzieję, że dzięki takim osobom, wiedza o tym, jak dbać o mięśnie Kegla, będzie zataczała coraz szersze kręgi.

Specjalnie dla Was przeprowadziliśmy z nimi wywiad.

ArtykułyGadżety erotyczne

Kulki gejszy, czyli wyzwól swoją kobiecą siłę.

Jesteś pewną siebie kobietą i dbasz o siebie w każdym calu. Nie dopuszczasz do siebie myśli, że którakolwiek część twojego ciała mogłaby szwankować. Zatem czy zadbałaś już o siłę swoich mięśni kegla? Mięśni, które pozwolą ci na silne i wielokrotne orgazmy, pomogą dojść do formy po porodzie oraz uchronią przed problematyką nietrzymania moczu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, koniecznie przeczytaj nasze rady.

  • 1
  • 2