Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Różne sposoby masturbacji

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę
 • Zwiń ręcznik lub mały kocyk ‚w kulę. Następnie nago połóż się na brzuchu, włóż kocyk(ręcznik) między nogi i intensywnie ruszaj biodrami tak by pocierać łechtaczką o kocyk.

 

 •  Otwórz zużyty dezodorant w kulce, wypłakuj opakowanie. Gdy pojemnik będzie już czysty nalej do niego
  oliwki i zamknij. Kulką pocieraj o łechtaczkę, będzie ona bardzo dobrze nawilżona co spotęguje doznania.

 

 • Zrób z miękkiej szmatki lub dużej ilości chusteczek higienicznych twardą kulkę. Włóż ją w majteczki. Załóż 
  majteczki i spodnie. Pozostając w ubraniu, siedząc ruszaj biodrami aby pocierać łechtaczką o kulkę. Dzięki temu możesz np siedzieć przy biurku czytając opowiadania.

 

 • Po kąpieli spuść wodę z wanny. Siedząc w pustej wannie połóż nogi na krawędziach. Pocieraj szczoteczką do zębów o łechtaczkę. W tej pozycji masz do niej ułatwiony dostęp.

 

 • Jeśli masz np. kanapę (fotel) z miękkimi ale wystającymi krawędziami pocieraj o nie nagą muszelką, Innym sposobem jest siedzenie okrakiem na bocznym oparciu (podłokietniku) i ruszanie pupą.

 

 • Jeśli chcesz w ciągu dnia przy zwykłych czynnościach (np. przy odkurzaniu) być delikatnie pieszczona to włóż w majteczki jakiś mały przedmiot najlepiej gumowy. Podczas chodzenia będzie miło ocierał intymne miejsce.

 

 • Jeśli masz w domu zwykły przyrząd do masażu z gumowymi wypustkami(taki na cellulit) to możesz go wykorzystać do pieszczenia łechtaczki, masując ją.

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *