Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Domowe przedmioty do masturbacji

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę

 Mówi się, że potrzeba jest matką wynalazku – trzeba się z tym zgodzić. Kiedy nie mamy pod ręką erotycznego gadżetu, a partner jest daleko, szukamy jakiegoś zamiennika, czegoś co nam go zastąpi. Więc co mamy w domu i co sprawdzi się podczas masturbacji?

Warto podkreślić, że w trosce o swoje zdrowie i bezpieczeństwo należy sięgać po to, co nam przyjdzie do głowy z rozwagą, w końcu chodzi o to, żeby dostarczyć sobie przyjemności, a nie wylądować na pogotowiu lub skończyć z infekcją intymną czy podrażnieniem.

Przedmioty domowe, które mogą zastąpić gadżety erotyczne

  • Pierwszym gadżetem, po który możemy sięgnąć nie mając wibratora czy dildo jest szczoteczka do zębów. Jej kształt jest i długość jest odpowiednia i wystarcza do tego, aby osiągnąć orgazm 😉 Na swoją uwagę zasługuje również szczoteczka elektryczna, która może posłużyć jako… zewnętrzny masażer łechtaczki (rączka). Wystarczy włączyć i przyłożyć ją do magicznego guziczka.

  • Drugą rzeczą, która ma falliczny kształt i może dać szczególne zadowolenie jest świeca w kształcie penisa. Jest wyjątkowo realistyczna, dla bezpieczeństwa wato posiadać prezerwatywę i nałożyć ją przed rozpoczęciem igraszek solo. Dzięki ‘’żyłkom” które przypominają realnego penisa dostarczy ona wyjątkowych wrażeń.

  • Swoją uwagę zwraca również butelka po wodzie mineralnej – np. Żywiec zdrój. Oczywiście mowa o pieszczotach łechtaczki, bo o penetrację było by raczej ciężko 😉 Aby zagwarantować różnorodność doznań można przygotować dwie butelki, jedna z ciepłą wodą, a druga z zimną – i używać ich na zmianę. Karbowane brzegi z pewnością zapewnią intensywną stymulację.

  • Ostatnia rzecz, którą ma każdy z nas w domu – poduszka. Do czego można użyć poduszki? Do ocierania się o nią cipką. Dlatego jest godna uwagi – nie wibruje, nie szeleści, jest cicha i jednocześnie sprawia dużą przyjemność. Dodatkowo mając satynową poszewkę zapewni wyjątkową przyjemność.

  • Swoją uwagę przyciągają również tusze do rzęs, szminki czy pędzle do pudru. Niewielkie przedmioty, a mogą dostarczyć naprawdę wiele przyjemności.

 

Warzywa i owoce o fallicznych kształtach

  • Jedno słowo, a tak wiele skojarzeń i wyobraźnia pracuje. Banan. Można uczyć się na nim jak sprawić przyjemność ustami mężczyźnie oraz… samej doprowadzić się do orgazmu. W jaki sposób? Również dla bezpieczeństwa polecamy założyć prezerwatywę, może być jedna z najtańszych – w końcu z bananem w ciążę się nie zachodzi, a chodzi o zdrowie oraz komfort. Rozmiary są różne: małe, duże, grubsze czy chudsze. Jest tak wygięty, że może znaleźć legendarny punkt G 😉

 

  • A może zamiast owocu, warzywo? Ogórek szklarniowy też sprawdzi się jako źródło zadowolenia podczas masturbacji. Tak samo jak z bananem, warto mieć pod ręką gumkę. Jeśli jesteśmy już przy ogórkach można wspomnieć też o ogórku gruntowym – jest mniejszy, ale posiada ciekawe wypustki. Jednak przed jego użyciem warto je trochę ‘’stępić’’ bo bywają kłujące.

  • Marchewka, pomarańczowa i długa. Dzięki nieregularnej strukturze podczas masturbacji doświadczysz wyjątkowo przyjemnych doznań. Przekonaj się sama, jaką moc ma karotka 😉

 

Podsumowując

Wymienione przedmioty warto umyć przed użyciem płynem antybakteryjnym lub mydełkiem do higieny intymnej. Zadbaj o ich czystość zanim przejdziesz do penetracji aby uniknąć nieprzyjemnych infekcji lub podrażnień.

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *