<< Sposoby masturbacji
Neon      niedziela, 27.06.2010

Jedwabna kąpiel

Oceń ten artykuł
średnia:

0

(0 głosów)

Najlepiej poczekajcie, aż nikogo nie będzie w domu, chyba że rodzinka jest przyzwyczajona do waszych długich kąpieli.

Przygotujcie kąpiel. Ja zawsze leję dużo ciepłej wody i płynu o zapachu morskim. Ręką robię grubą warstwę piany.

Uwielbiam moment, gdy wchodząc do wanny nagusia, czuję najpierw chłód piany a potem, kiedy się się zanurzam, ciepło wody. Zawsze wtedy podnoszą mi się sutki i oprócz mojej buzi tylko one figlarnie wyglądają spod piany. :P

Leżę sobie wtedy w wannie już lekko podniecona, wiedząc co mnie czeka dalej. Na półce obok wanny leżą przygotowane dwie jedwabne apaszki.

Chciałabym już ich użyć, ale trochę cierpliwości i droczenia się ze sobą wzmaga późniejszy odlot ;) Dlatego czekam na użycie apaszek do momentu aż piana opadnie i zniknie. W tym czasie ocieram swoimi nogami jedna o drugą, co w śliskiej od płynu wodzie jest bardzo milusie, tak fajnie smyra i dodatkowo podnieca i cała staję się bardziej wrażliwa na dotyk. Piana już opadła.

Zabieram się za apaszki. Mam zieloną i różową, jeśli kogoś to interesuje. Mama kiedyś w nich chodziła i mi pozwoliła wziąć, dobrze że nie wie do czego ich używam! :P Związuję je za dwa rogi tak, żeby powstała jedna większa apaszka i kładę ją delikatnie na powierzchni wody.

Leżę w wannie, a jedwab delikatnie nasiąka wodą i unosi się na powierzchni. Wtedy lekko się unoszę, i kiedy trafiam na apaszki one tak delikatnie dotykają i oklejają moje mokre piersi, brzuszek i uda. Za chwilkę znów się zanurzam, apaszki znów pływają, a ja moim wrażliwym ciałkiem znowu do nich się unoszę.

Po kilku takich razach,kiedy jestem lekko uniesiona łapię za dolny koniec apaszki i przesuwam ją w stronę myszki. Super delikatne i milusie uczucie, kiedy tak się prześlizguje po moim ciele. Potem się zanurzam znowu ale tym razem nie pozwalam wypłynąć apaszkom na powierzchnię.

Przesuwam nimi tak, żeby sunęły po myszce, owijały pupę i uda. Potem, zaczynam masować myszkę przez te owinięte jedwabne apaszki, jest ekstra. Przesuwam apaszki po całym ciele i masuję się na zmianę a potem czuję się po prostuuu... same sprawdźcie jak! ;P

Czytany 3240 razy

Podobał Ci się ten tekst? Podziel się nim z innymi:

Artykuły powiązane

Klapsy

Elektryczna szczoteczka do zębów

Szczotka do włosów do klapsów

Szczotka do włosów

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież