Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Sposoby masturbacji

Sposoby masturbacji

Wiele kobiet pyta „Jakie są najlepsze sposoby masturbacji?” lub „Jak osiągnąć mega orgazm?„. Niestety na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każda kobieta powinna sama sprawdzić jak się masturbować w taki sposób żeby osiągnąć orgazm. 

Masturbacja kobiet nie powinna być tematem tabu. Powinnyśmy dzielić się wiedzą jakie stosujemy techniki masturbacji tak aby inne dziewczyny mogły się tego nauczyć. Każda z nas ma swoje sposoby masturbacji, jedne lubią delikatną stymulację łechtaczki a inne ostrą masturbację. Jedne z nas wykorzystują do tego gadżety, używają wibratora, dildo, korka analnego, a inne domowych przedmiotów do masturbacji.

Masturbacja  dziewczyn pomaga poznać swoje ciało, ale stanowi też przydatne przygotowanie przed późniejszymi stosunkami z partnerem. Dzięki niej dowiadujemy się, co na nas najlepiej działa, poznajemy swoje ciało i możemy dawać wskazówki osobie, z którą uprawiamy seks. Ponadto, jest świetnym sposobem na rozładowanie napięcia. Warto wiedzieć, jak się masturbować, aby czerpać z tego maksymalne korzyści.

Jeśli chcesz podzielić się swoim sposobem masturbacji wyślij go na maila: [email protected] lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Jak używać wibratora?

Wibrator nie jest sprzedawany z filmem instruktażowym. Niby sprawa prosta i oczywista, ale przy pierwszym kontakcie z zabawką, można się czuć nieswojo. A to naprawdę łatwe, wystarczy wziąć go w dłoń i dokładnie mu się przyjrzeć i podotykać po guziczkach ;)

Pierwsza masturbacja – najważniejsze porady

Jeśli zaczynasz albo planujesz zacząć doświadczać samomiłości, czeka cię początek wspaniałej przygody. Oczywiście jednak początki nie zawsze są proste. Dlatego poniżej znajdziesz rady, które pomogą ci zabrać się za poznawanie swojego ciała w bezstresowy i przyjemny sposób.

Domowe przedmioty do masturbacji

 Mówi się, że potrzeba jest matką wynalazku – trzeba się z tym zgodzić. Kiedy nie mamy pod ręką erotycznego gadżetu, a partner jest daleko, szukamy jakiegoś zamiennika, czegoś co nam go zastąpi. Więc co mamy w domu i co sprawdzi się podczas masturbacji?