Artykuły

Podaruj bliskiej osobie gwiazdkę z nieba!

Często tak kochamy naszych bliskich, że jesteśmy gotowi podarować im gwiazdkę z nieba – teraz jednak nie tylko można zrobić to w przenośni, ale również naprawdę za sprawą firm, które pozwalają na nazwanie prawdziwych gwiazd swoim klientom. Taki upominek na pewno będzie wyjątkową niespodzianką!

 

Jeżeli poszukujesz unikatowego prezentu dla bliskiej osoby, na przykład żony lub dziewczyny, mamy czy taty albo babci, w takim przypadku gwiazdka z nieba może być dla niej strzałem w dziesiątkę. Jej podarowanie wcale nie jest również tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. To wszystko za sprawą organizacji Sky Star Registry, która została powołana w celu nazywania gwiazd – za jej pośrednictwem można nadać imię wybranym gwiazdom w różnych konstelacjach, na przykład zodiakalnej takiej jak Ryby, Panna czy Koziorożec lub innych konstelacjach, przykładowo Orion, Kasjopeja czy Wielka Niedźwiedzica.

 

Naturalnie, osoba, która otrzymała taki unikatowy upominek, nie staje się jednocześnie prawowitym właścicielem gwiazdy, również nie powoduje to zmiany nazwy gwiazdy używanej przez naukowców czy agencje kosmiczne, niemniej jednak taka niespodzianka z pewnością wywoła uśmiech na twarzy tego, kto ją otrzymał.

 

W jaki sposób podarować gwiazdkę z nieba?

Na początku musisz znaleźć firmę, za pośrednictwem której jest to możliwe. To bardzo łatwe – można wyszukać ją dzisiaj przez internet. Następnie podczas składania zamówienia wybierasz konstelację i nazwę gwiazdy lub nawet kilku gwiazd, możesz również dodać do formularza takie informacje jak data rejestracji nazwy gwiazdy czy cel, aby móc przez to uhonorować bliską osobę. Do formularza wpisuje się też swoje dane, dedykację, dane osoby, która ma otrzymać upominek.

 

Jaką formę ma taka gwiazdka z nieba? To spersonalizowany gwiezdny certyfikat z nazwą i koordynatami gwiazdy, specjalną mapę ze wskazaniem na położenie gwiazdy w danej konstelacji, także informacje na jej temat wraz z wizualizacją wyglądu. Całość zapakowana jest w dekoracyjną teczkę. Cena gwiazdki z nieba to od 99 do 199 złotych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *