fbpx
Artykuły

Jak urozmaicić życie erotyczne?

Twoje życie erotyczne już dawno utraciło dawny blask? Dowiedz się co zrobić, aby na nowo cieszyć się ze zbliżeń z partnerem.

Na samym początku odczuwamy przysłowiowe motylki w brzuchu. Po jakimś czasie wspomniane uczucie zastępuje uśmiech i dreszczyk emocji. Wtedy też wasze wspólne życie erotyczne jest pełne niesamowitych doznań. Odkrywacie swoje ciała, uczycie się ich, poznajecie potrzeby partnera. Tak właśnie wygląda początek znajomości zdecydowanej większości par. Niemniej jednak po upływie kilku, a nawet kilkunastu lat wspólnego życia, chwile spędzane w alkowie stają się stosunkowo przewidywalne. Zdarza się również, iż nie dostarczają one pełnej satysfakcji, co częstokroć prowadzi do ograniczenia ilości zbliżeń. Wspomniana sytuacja sprzyja oddaleniu partnerów i rozluźnieniu łączącej ich więzi. Nierzadko staje się również powodem frustracji. Na szczęście istnieją sprawdzone i zarazem proste sposoby na poprawę jakości życia erotycznego. Jakie konkretnie?

Spełnijcie swoje fantazje

Fantazje erotyczne towarzyszą człowiekowi od momentu wejścia w okres dorastania. Wtedy też miewamy pierwsze sny o zabarwieniu erotycznym, którym nierzadko towarzyszą snute w ciągu dnia fantazje. Jest to oczywiście w pełni normalne i zdrowe zachowanie. Warto dodać, iż we wspomnianym okresie zaczynają się także kształtować nasze potrzeby erotyczne, które – wraz z upływem czasu – mogą się zmieniać. Niemniej jednak spora ilość osób nie tylko nie wprowadza w życie ukrytych pragnień, ale nawet boi się do nich otwarcie przyznać. A to błąd, ponieważ nic nie przynosi większej satysfakcji niż właśnie spełnienie ukrytych potrzeb. W związku z powyższym pierwszym krokiem, jaki warto podjąć na drodze do urozmaicenia życia erotycznego jest podzielenie się z partnerem naszymi fantazjami, a następnie ich realizacja.

Bielizna erotyczna

Nie bez przyczyny zwykło się mawiać, że najbardziej seksowna kobieta to kobieta… ubrana. Brzmi zaskakująco? A jednak to prawda. Dlaczego? Ponieważ kobieta, która podoba się danemu mężczyźnie nierzadko jest dosłownie rozbierana w jego głowie. Kluczem do tego mechanizmu jest po prostu pobudzenie wyobraźni. Oczywiście absolutnie nie namawiamy pań, aby zjawiały się w sypialni ubrane w gruby golf i spodnie z ciepłego polaru 😉 Niemniej jednak nie odkrywajmy wszystkich naszych atutów tuż po przekroczeniu progu alkowy. Warto natomiast wyposażyć się w piękną i uwodzicielską bieliznę erotyczną, która bez wątpienia przypadnie do gustu naszemu partnerowi. Gdzie kupić wspomnianą bieliznę? Bielizna erotyczna stanowi podstawowy asortyment sex shop’ów, niemniej jednak warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż zakup nie będzie należał do zbyt tanich. Na szczęście z pomocą przychodzą aukcje internetowe. Przykładową bieliznę erotyczną dobrej jakości znajdziemy chociażby w znanym serwisie aukcyjnym. 

Gadżety erotyczne

Na sam koniec rodzaj produktów, na widok których nierzadko reagujemy… skrywanym uśmiechem bądź rumieńcem. Mowa oczywiście o gadżetach erotycznych. Wibratory, kajdanki z futerkiem, różnego rodzaju nakładki, a może tradycyjny wibrator? Wybór jest naprawdę ogromny. Na który rodzaj gadżetu warto się zdecydować? Zanim rzucimy się na przysłowiową głęboką wodę warto sięgnąć po produkty, które będą pomocne przy realizacji wspomnianych powyżej marzeń erotycznych. Dla przykładu; jeśli fantazjujesz na temat seksu z policjantem skuś się na zakup kajdanek z miękkim futerkiem. W ten prosty sposób wprowadzisz do swojej sypialni zupełnie nowy element, który sprawi, że wspólne życie erotyczne ponownie nabierze rumieńców.

Zainteresują Cię także:

Oceń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *