Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Aktualności

Zabawa w ciepło-zimno dla dorosłych

Najczęściej, gdy myślimy o zabawkach erotycznych, do głowy przychodzą nam akcesoria mocno urozmaicające zabawę jak kajdanki czy baty. Świat BDSM oferuje nam bardzo szeroką paletę możliwości. Nie musimy jednak uciekać się do brutalności, by było ciekawie. Okazuje się, że równie dobrze możemy bawić się z pomocą temperatury.

Czym jest zabawa temperaturą?

Zabawa temperaturą to rodzaj gry oddziałującej na nasze zmysły. Wykorzystujemy w niej gorące oraz zimne przedmioty lub substancje, by pobudzić tym samym ciało i uzyskać wiele przyjemności.

 

Czego można użyć w trakcie zabawy?

 

Kostki lodu

Odpowiedź, która wydaje się najbardziej oczywista. Może i nie jest wymyślna, ale skuteczna oraz bardzo łatwo dostępna. Kostki lodu możemy trzymać zarówno palcami jak i zębami. Warto drażnić każdą część ciała partnera. Po namalowaniu zimnej ścieżki możemy podmuchać na ochłodzone miejsce, by odczucia były jeszcze mocniejsze. W podobny sposób sprawdzą się zamrożone kawałki owoców.

 

50 Shades of Grey – Szklane dildo – Glass Massage Wand

To produkt, który nadaje się do zabawy dla tych ciut bardziej zaawansowanych, którzy już wiedzą, że taki rodzaj wrażeń ich kręci. Dildo pozwala na głęboką stymulację. Spodoba się zarówno tym, którzy wolą ostrzejszy seks jak i tym, którzy największą satysfakcję osiągają w czasie stymulacji punktu G. Jak jednak ten produkt sprawdzi się w trakcie zabawy w ciepło-zimno? To bardzo proste. Dzięki materiałowi, z jakiego został zrobiony, daje się bez problemu ogrzać (na przykład strumieniem ciepłej wody) oraz schłodzić (na przykład w lodówce). Użycie dilda doprowadzonego do skrajnych temperatur daje całkowicie nowe doznania!

 

Świeca do masażu – Shunga Massage Candle Rose Petals 30 ml Płatki Róż

Nie tylko zimne temperatury pobudzają nasze ciała. Równie dobrze sprawdza się gorąco. Najwygodniejszym i najbezpieczniejszym materiałem, który sprawdzi się w trakcie zabaw ciepłem w łóżku jest wosk. Nie polecamy jednak korzystania ze zwykłych świeczek, gdyż temperatura, do której się rozgrzewają, może zrobić nam krzywdę. Właśnie do takich celów powstały specjalne świeczki do masażu, które są bezpieczne w użytkowaniu oraz pięknie pachną.

 

Young couple in the room

Jak się zabezpieczyć?

Warto zadbać nie tylko o wasz komfort psychiczny, ale również o miejsce, w którym się bawicie. Dla tych najbardziej zapobiegawczych idealnym miejscem do wypróbowania nowych technik będzie łazienka. Najprościej ją sprzątnąć. Możecie również zacząć od seksu pod prysznicem. Przecież temperatura wody też jest zmienna! Tym mniej przejmującym się polecamy po prostu nałożenie na łóżko starego prześcieradła, którego nie będzie wam żal, gdy zostanie przybrudzone lub zniszczone. Poza tym pamiętajcie, by słuchać siebie nawzajem. Nie przekraczajcie granic, na które nie ma ochoty wasz partner, szukajcie kompromisów, a na pewno będziecie się doskonale bawić.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 1 Średnia: 5

Autorka tekstów dla Portalu Kobiet. Poszukiwaczka i badaczka orgazmów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *