Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Co takiego seksownego jest w hotelach?

Podstawowe wyposażenie hoteli na sprawić, że poczujemy się w nich komfortowo, spokojnie spędzimy noce i będziemy zadowoleni. Ale, ale! Okazuje się, że to wszystko poprawia nie tylko mieszkanie tam.

Seks w hotelu to naprawdę przyjemna sprawa. Oczywiście najbardziej oczywistym powodem wystąpienia takiego nietypowego miejsca jest relacja na odległość. Jeśli dzielą was kilometry, często najłatwiej spotykać się gdzieś po środku. A nie ma miejsc do tego bardziej wygodnych niż hotele. Niektórzy lubią też wynajmować pokoje na jedną noc, by dodać związkowi pikanterii. Zagrać w jakąś seksowną grę, troszeczkę poudawać. Niektórzy do hoteli uciekają przed własnymi związkami, tworząc intymne relacje z kimś innym. Inni spędzają w nich podróże służbowe, ale i wakacje. Słowem – zawsze jest pretekst na hotel. A seks w hotelu ma swój wyjątkowy smak. Jak się okazuje, przez podstawowe wyposażenie.

Lustra

Nie takie jak w każdym domu. Te ogromne. Rzeczy w hotelach zazwyczaj są spore. Na ścianie wisi niby tylko jedno lustro, ale zajmuje połowę przestrzeni – znacie to. Bardzo często umiejscowione są tuż przy prysznicu albo tuż przy łóżku. By wszystko, co dzieje się w tych dwóch miejscach, było jak najlepiej w lustrze widoczne. Jeśli tylko wasz pokój zaopatrzony jest w takie lustro – kombinujecie. Znajdźcie takie miejsce, by było z niego widać wasze odbicie. Patrzenie na siebie w taki sposób jest bardzo nakręcające.

Okna

Pomyślcie o typowym oknie w hotelu. Co widzicie? Jest duże. Jest wysoko. Roztacza się z niego widok na miasto bądź ładny widoczek w okolicy. Naprzeciwko nie ma nic, bo pod spodem są parkingi. Ewentualnie stoi jakiś biurowiec, który nocami i w weekendy stoi przecież pusty. Domowe okna są pod tym względem bardziej niebezpieczne. Istnieje większa szansa, że po drugiej stronie ktoś będzie mógł po prostu obserwować. Wymarzone okno hotelowe na to nie pozwoli. Da wam po prostu zaszaleć. Możecie je śmiało otworzyć. Usadowić się na parapecie lub o niego oprzeć, uważając oczywiście, by nie wypaść. Jeśli przeszkadza wam chłód, wystarczy, że któreś z was oprze się o szybę. Oczywiście w tym przypadku darujcie sobie ten najdzikszy i bardziej brutalny seks. Szyby potrafią pękać. A narażenie się na taką śmierć (lub koszty wymiany) nie są tego warte.

Krzesła i pufy

Krzesła bez podłokietników to naprawdę świetne rozwiązanie. A to częsty widok w tych droższych hotelach. Zajmują mniej miejsca, wyglądają bardziej ekstrawagancko. Dla nas liczy się oczywiście tylko wygoda wykorzystania ich do seksu. Na czymś takim o wiele wygodniej usiąść we dwoje lub po prostu się poruszać. Do domu takie krzesło się raczej nie przyda, więc czemu nie wykorzystać jego zalet na wyjeździe?

Ławeczki

Kojarzycie ławeczki w pokojach hotelowych? Nie? Też ich kiedyś nie kojarzyłam. Ale są! Takie niskie. Stoją u stóp łóżka, czasem pod ścianą. Coś wam świta? No właśnie. Idealnie nadają się na miejsce do namiętnych zabaw. Wystarczy trochę kreatywności, a świetnie będą mogli bawić się fajni zarówno wiązania jak i technik pozwalających w pełni zobrazować głębokie gardło.

Osobne łózka

Zdarza się, a to przecież nie jest tragedia. Najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście złączenie ich. Od razu robi się wygodniej. Nie zawsze jednak jest to takie proste. Wtedy możecie się bardziej postarać. Kusić na odległość. Wykorzystać wolną przestrzeń. Albo po prostu wybrać jedno łóżko do gorących igraszek, nie bojąc się jakichkolwiek zabrudzeń na nich, bo drugie może przecież służyć tylko do spania.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Nie boję się żadnych tematów. Staram się poszerzać wiedzę i dzielić nią. Swoje ciało znam jak własną kieszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *