Artykuły

Striptiz – jak to zrobić?

Nie ma chyba mężczyzny, którego wizja rozbierającej się kobiety nie przyprawia o gęsią skórkę. Powolne zrzucanie kolejnych elementów garderoby to nie tylko przyjemność dla męskiego oka, ale bardzo podniecający wstęp dla dalszych wspólnych igraszek. Nieważne, czy chodzi o spontaniczny striptiz czy zaplanowane erotyczne show , grunt to swoboda, dystans i wyobraźnia.

Oczekiwania kontra rzeczywistość

Domowy striptiz? Seksowne ubrania, muzyka i taniec to nie wszystko. Jakkolwiek banalnie by to nie zabrzmiało, kluczem do udanego striptizu jest luz i dobra zabawa. Nieważne, czy stawiasz na spontaniczność, czy chcesz dokładnie przygotować swój „pokaz”. Potraktuj to jako nowe doświadczenie, przyjemne wyzwanie a nie zadanie do wykonania.

Drugim ważnym elementem jest budowanie erotycznego napięcia. Pamiętaj o tym, że musisz być pociągająca i jednocześnie niedostępna. Tak, jak w czasie erotycznego show w klubie, tak i w domowym zaciszu kobieta powinna budzić pożądanie, a jednocześnie być niedostępna. Striptiz ma być obietnicą wspaniałego seksu, kokieterią i kuszeniem. Potraktuj to jak grę wstępną i nie spiesz się z przejściem do kolejnego etapu.

Nie mniej ważne jest zaangażowanie, pasja i pewność siebie. Boisz się, że coś nie wypali, a cały show skończy się nie erotycznym napięciem, ale pełnym zażenowania śmiechem? W sypialni granica między podnieceniem a wstydem bywa bardzo cienka. Wiele z nas rezygnuje ze swoich fantazji obawiając się, że erotyczne wizje w rzeczywistości okażą się śmieszne i krępujące. Nie warto przejmować się potencjalnymi wpadkami. Zaplączesz się w rajstopy, a zamek w spódnicy się zatnie? Nie stresuj się i… tańcz dalej! Boisz się, że nie dorównasz zawodowym tancerkom w klubach? Pewnie nie, ale czy to ważne? Wstydzisz się „boczków” albo cellulitu? W oczach swojego partnera będziesz doskonała. Nie ma nic bardziej podniecającego niż pewna siebie kobieta, która czerpie autentyczną przyjemność z erotycznych zabaw.  

4 kroki do udanego striptizu

Czy lepiej zaplanować wieczór z domowym striptizem, czy postawić na spontaniczność i naturalną intuicję? Wszystko zależy od ciebie. Jeśli chciałabyś, by był to prezent dla partnera i wyrafinowana gra wstępna, a trochę obawiasz się, że coś nie wypali, przemyśl scenariusz swojego występu. Wystarczy pamiętać o kilku prostych elementach, które pomogą ci przełamać pierwsze lody.

1. Strój

Strój do stiptizu nie powinien być zbyt skomplikowany. Oczywiście, warstwy są ważne, a powolne rozpinanie guziczków to seksowny dodatek, ale pamiętaj o tym, by nie przekombinować. Zdecydowanie lepiej zrezygnować z rurek i bardzo obcisłych bluzek – ich zdejmowanie to wyższa szkoła jazdy. Postaw na ubrania, które możesz łatwo zsunąć lub rozwiązać. Bardzo dobrze sprawdzi się strój „seksownej sekretarki” – spódnica, pończochy i bluzka koszulowa.

2.Detale

Zadbaj o detale: czerwone paznokcie, staranny, mocny makijaż i oczywiście dobrze dobrana bielizna. Doskonale sprawdzają się gorsety i koronkowe staniki, ale pamiętaj, by wcześniej dobrze opanować ich zdejmowanie, szczególnie jeśli mają nietypowe zapięcia. Nie mniej ważne są buty. Jeśli dobrze czujesz się na obcasach, zdecydowanie włóż wysokie szpilki. Jeżeli jednak nie masz szczególnej wprawy i będziesz skupiać się na tym, by nie połamać nóg, możesz zawsze wystąpić boso. Pamiętaj, że najważniejsze jest twoje samopoczucie i swoboda

3.Muzyka

Lepiej wybrać ulubiony utwór czy coś na specjalną okazję? Kieruj się przede wszystkim własnym gustem i intuicją. Jeśli nie masz pomysłu, poszukaj inspiracji w Internecie. Najlepiej dobrać kawałek, który będzie dość wolny i na tyle długi, byś zdążyła powoli zrzucić z siebie bez pośpiechu kolejne ubrania. Dobrze jest na wszelki wypadek zapętlić utwór, tak, by nagła zmiana piosenki nie wybiła cie z rytmu.

Gdy będziesz sama w domu, puść kilka razy wybraną piosenkę, stań przed lustrem i… zatańcz. Oczywiście nie chodzi o to, byś przygotowywała całą choreografię! Poczuj muzykę, sprawdź jakie masz możliwości, jakie ruchy wyglądają najbardziej seksownie. Zrelaksuj się i tańcz.

4. Nie spiesz się!

W czasie striptizu musisz budować odpowiednią atmosferę pożądania. Nie spiesz się! Bardzo ważnym elementem jest… spojrzenie. Pamiętaj o tym, by nawiązywać z partnerem kontakt wzrokowy. Mruż oczy, przygryzaj wargi, odgarniaj włosy – te wszystkie gesty tworzą między wami erotyczne porozumienie.

 

Zbliżaj się do partnera w erotycznym tańcu, ale nie pozwól by cię dotykał. Kiedy jesteś na wyciągnięcie ręki i seksownie kręcisz biodrami, nie pozwól by taniec przemienił się w akt seksualny. Nawet jeśli sama najchętniej wskoczyłabyś już do łóżka, poczekaj i pozwól, by temperatura wzrosła do maksimum. Nie przyspieszaj i rozkoszuj się każdym gestem.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *