Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Seksturystyka | w podróż po seksualne przygody

Codzienność czasem bywa szara i przytłaczająca, a wakacje wymyślono po to, by móc choć na chwilę się z niej wyrwać i wypocząć. To czas, kiedy powinniśmy odsunąć możliwie najwięcej spraw na bok i skupić się na odpoczynku i przyjemnościach. Egzotyczne krajobrazy sprzyjają także cielesnym uciechom. Jeżeli myślałaś kiedykolwiek o ognistym seksie bez zobowiązań, koniecznie sprawdź w których zakątkach świata seksturystyka jest szczególnie rozwinięta.

Egipt

Zacznijmy od osławionego Egiptu. Osławionego, ponieważ kobiety już od kilkudziesięciu lat jeżdżą do tego kraju w poszukiwaniu wakacyjnego romansu. Tutaj wyjątkowo łatwo nawiązać intymne stosunki z którymś z miłych, przystojnych mężczyzn pracujących w hotelu czy restauracji.

Uważaj, bo wielu z nich szuka łatwej ofiary ekonomicznej, czyli po prostu sponsorki. Scenariusz często jest podobny. Najpierw kobieta jest mocno adorowana, obsypywana wręcz drobnymi prezentami i przede wszystkim uwagą mężczyzny. Po jakimś czasie dochodzi do tragedii, której rozwiązaniem jest gotówka w większej ilości. Dlatego nie daj się zwieść pięknym, ciemnym oczom, nie zakochuj się.

Dla wielu muzułmanów seks pozamałżeński jest możliwy jedynie z kobietami o innej wierze. Dlatego są tak chętni na nawiązanie romansu. Nie ma w tym nic złego. Ty spędzasz miłe dwa tygodnie, w których dużą rolę odgrywają upojne noce, on także jest zadowolony. Pewnie już się więcej nie spotkacie, ale w sumie to nie szkodzi. Za rok możesz bez problemu poznać kolejnego mężczyznę.

Tunezja

Podobnie jak w Egipcie, seksturystyka kobiet rozwija się również w Tunezji, Turcji i na Bali. Powstały nawet portale służące kobietom do wymiany informacji o byłych i potencjalnych łóżkowych partnerach. Niestety, ze względu na napiętą sytuację polityczną, wyjazdy w te rejony świata nie są bezpieczne. Dlatego arabskich habibi (kochanków) coraz częściej zastępują macho z Ameryki Południowej, przede wszystkim Brazylii. To prawdziwy romans w rytmie samby!

Kurorty nastawione na panie z Zachodu, do których aspirują i Polki, jak grzyby po deszczu wyrastają w krajach będących byłymi koloniami. Egzotyczna przyroda, żar lejący się z nieba, romantyczne zachody słońca – wszystko to sprawia, że kobiety stają się bardziej swobodne. Kultura w tych krajach tworzy pewnych siebie mężczyzn, którzy bez skrępowania adorują kobiety. Klimat urlopu sprzyja seksualnemu rozluźnieniu, dlatego nic dziwnego, że Polki tak chętnie im ulegają.

Ceny usług seksualnych w Senegalu, czy Kenii są niższe niż w Polsce, a możliwość spróbowania zbliżenia z mężczyzną o egzotycznej urodzie – nie do przecenienia. Powstają nawet oferty biur turystycznych, nastawione na seks wakacje. Jeżeli tylko pamiętasz o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, możesz korzystać z takiego urlopu do woli. Przecież masz go tylko raz w roku!

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 3 Średnia: 3.7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *