Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Seks w wodzie – wszystko co musisz wiedzieć

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę

Wszystko co musisz wiedzieć o… seksie w wodzie!

Masz ochotę na urozmaicenie swojego życia intymnego?  Zapewne nieraz słyszałaś o tzw. „aqua-sexie” czyli niczym innym jak stosunku w wodzie lub w jej pobliżu (stosunek w deszczu to również „aqua-sex”). Taka forma aktywności seksualnej pobudzi Was ze swoją nowością i zasypie dreszczami emocji! Seks w wodzie nie jest jednak taką prostą sprawą – ponieważ ze względu na opór wody, penetracja może stać się odrobinę trudniejsza niż w przypadku „zwykłego” stosunku. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak przeżyć rozkoszne uniesienia w tym nietypowym miejscu!

 

Nim zdecydujecie się na seks w jeziorze czy na basenie (wszyscy kochamy miejsca publiczne!) powinniście przygotować się do tego poprzez aktywność erotyczną w wannie czy pod prysznicem. Masujcie delikatnie wszystkie części swojego ciała – omijając narządy płciowe. Będzie to idealna gra wstępna do tego co ma wydarzyć się później – odpowiednią opcją będzie tutaj seks oralny. Seks w wannie czy pod prysznicem nie odda co prawda wszystkiego tego, co wydarzyć się może podczas seksu w – chociażby – basenie, ale będzie doskonałym treningiem!

Aqua seks a zabezpieczenie

Klamka zapadła – jedziecie nad jezioro czy gdziekolwiek indziej, gdzie planujecie wypróbować nową formę bliskości. I tu pojawia się problem – co z zabezpieczeniem? Założenie prezerwatywy pod wodą, temperatura wody i mnóstwo innych czynników mogą zaszkodzić gumce. Najlepszym rozwiązaniem jest więc stosowanie tabletek antykoncepcyjnych – pomyślcie o tym przed zdecydowaniem się na seks w wodzie!

 

Niestety, wbrew powszechnej opinii woda nie nawilża pochwy kobiety. Co więcej, dzieje się zupełnie inaczej – wysusza ją. W celu dobrego poślizgu zaopatrzcie się w lubrykant, najlepiej na bazie silikonu (te na bazie wody mogą się bardzo szybko spłukać).

 

Koniecznie zwróćcie też uwagę na miejsce, w jakim zamierzacie się kochać.

Jeśli czystość otoczenia (np. hotelowa łazienka) pozostawia wiele do życzenia – nie ryzykujcie. W pozbawionych higieny miejscach bardzo łatwo złapać infekcję dróg płciowych, którą później leczyć można nawet miesiącami!

 

No i nadszedł moment wyboru pozycji. Która z nich będzie najlepsza do seksu w wodzie?

Jeśli macie do dyspozycji sporych rozmiarów wannę – najlepiej sprawdzą się pozycje siedzące bądź leżące. Pod prysznic proponujemy klasyczną pozycję na stojąco – pamiętajcie jednak o bezpieczeństwie i o tym, że podłoga bywa naprawdę bardzo śliska (warto mieć przymocowane uchwyty). Jeśli robicie to na basenie czy w jeziorze – mężczyzna powinien wziąć kobietę na ręce, ona niech splecie nogi wokół jego miednicy. Jak się okazuje „aqua-sex” do najprostszych nie należy – jednak niesie ze sobą mnóstwo satysfakcji i nieznanych dotąd doznań!

 

A Ty, dasz się skusić?

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *