Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Aqua sex | Wszystko co musisz wiedzieć o seksie w wodzie

Aqua sex to nic innego jak urozmaicenie życia intymnego. Z pewnością słyszałaś to określenie nie raz, nie dwa. Ta forma aktywności seksualnej pobudzi was i zasypie dreszczami emocji! Jednak seks w wodzie nie jest taką prostą sprawą jak się wydaje…

Ze względu na opór wody, penetracja może stać się odrobinę trudniejsza niż w przypadku tradycyjnego stosunku. W tym artykule postaramy się dostarczyć wam przydatnych informacji jak przeżyć rozkoszne uniesienia przenosząc się z łóżka do wody.

Zanim zdecydujesz się na seks w jeziorze czy basenie (tak, wszyscy kochamy miejsca publiczne!)

Podobny obraz

Warto wcześniej się przygotować poprzez igraszki w wannie lub pod prysznicem – nie dość, że oswoicie się z nowym uczuciem to jeszcze dodatkowo będziecie mieć świetną grę wstępną, którą zakończy… seks oralny? Czemu nie! Oczywiście stosunek w wodzie w warunkach domowych nie odzwierciedli wszystkiego tego, co wydarzyć się może podczas seksu – chociażby – w basenie, ale będzie doskonałym treningiem.

Aqua-sex a zabezpieczenie

Już postanowione – jedziecie nad jezioro lub w inne miejsce gdzie planujecie nowy sposób zbliżenia. I pojawia się pytanie: co z zabezpieczeniem? Zakładanie prezerwatywy pod wodą raczej mija się z celem, temperatura wody i mnóstwo innych czynników mogą jej zaszkodzić. Jedyną z najlepszych metod jest stosowanie tabletek antykoncepcyjnych.

Druga sprawa: nawilżenie

Niestety, wbrew powszechnej opinii woda nie nawilża pochwy. Co więcej, daje odwrotny efekt – wysusza ją. W celu dobrego poślizgu i nawilżenia warto zaopatrzyć się w lubrykant na bazie silikonu – te na bazie wody mogą się nie sprawdzić, ponieważ szybko się spłukują.

Dokładnie zwróćcie uwagę na miejsce, w którym zamierzacie się kochać

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na czystość otoczenia. Nie warto ryzykować zdrowia dla chwili uciechy. Pomijając rzeki, jeziora czy inne miejsca, uwagę należy zwrócić również na hotelowe łazienki. Jeśli pozostawia wiele do życzenia – lepiej odpuścić.  W takich pozbawionych higieny miejscach bardzo łatwo złapać infekcję dróg płciowych, których leczenie może trwać nawet kilka miesięcy.

Jaka jest najlepsza pozycja do seksu w wodzie?

Jeśli macie do dyspozycji sporych rozmiarów wannę – najlepiej sprawdzą się pozycje siedzące bądź leżące. Pod prysznic proponujemy klasyczną pozycję na stojąco – pamiętajcie jednak o bezpieczeństwie i o tym, że podłoga bywa naprawdę bardzo śliska (warto mieć przymocowane uchwyty). Jeśli robicie to na basenie czy w jeziorze – mężczyzna powinien wziąć kobietę na ręce, ona niech splecie nogi wokół jego miednicy.

Jak się okazuje „aqua-sex” do najprostszych nie należy – jednak niesie ze sobą mnóstwo satysfakcji i nieznanych dotąd doznań! Skusisz się? 😉

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 5 Średnia: 4.4