Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Handjob, czyli jak zaspokoić mężczyznę dłonią

Kiedy mężczyzna oddaje penisa w twoje ręce – trzymasz w nich cały jego świat 😉 Warto wtedy mieć na uwadze, żeby potraktować go czule i.. z odpowiednim wyczuciem. W tym wpisie znajdziesz praktyczne porady jak zaspokoić partnera dłonią.

Takie pytanie zadaje nam znana youtuberka Adina Rivers, która wtajemnicza swoich widzów w tajniki sztuki miłości. W odcinku, o którym tutaj napiszę, Adina uczy nas jak sprawić przyjemność partnerowi wykorzystując nasze sprawne rączki. A jeśli mowa o rączkach, to określenie „robótki ręczne” niezbyt przypadło do gustu autorce, dla niej lepszym określenie jest masaż miłości. A co jest potrzebne, aby taki masaż wykonać?

Po pierwsze i najważniejsze – miłość

Nie skupiajmy się na samej czynności, ale na naszych uczuciach do partnera. Nic nie działa tak pozytywnie na ukochanego, jak okazanie mu miłości. Jeśli podejdziemy do sprawy z uczuciem i wyczuciem, partner na pewno to doceni i będzie mógł spokojnie oddać się rozkoszy. Jeśli potraktujemy tę czynność z dystansem, kochanek na pewno to odczuje i masaż nie przyniesie pożądanych efektów. Dotyk powinien być delikatny, niespieszny, niech partner poczuje, że naprawdę tego chcesz. Możesz przy okazji wyrazić swoje uczucia werbalnie – szepnij mu do ucha coś miłego 😉

  • Użyj swojej energii. Każdy z nas niesie ze sobą jakąś energię. Jeśli usiądziemy w jednym pokoju z drugą osobą, jesteśmy w stanie wyczuć jaki ma stosunek do nas. Jeśli ktoś Cię kocha – nie musi tego mówić, to się po prostu czuje. Trzeba jednak wyczulić się na tego typu bodźce, bo łatwo je zagłuszyć lub zignorować. Już w starożytności ludzie zwrócili uwagę na uzdrawiającą moc dotyku. W masażu miłości twoja energia będzie przebiegać przez palce.
  • Ważną kwestią, do której powinnaś dostosować swoje ruchy, jest posiadanie napletka przez partnera. Jeśli twój kochanek nie został pozbawiony nadmiaru skóry, twoje ruchy powinny skupiać się na przesuwaniu go w górę i w dół. Nie będziesz przy tym potrzebować dodatkowego nawilżenia, gdyż napletek wytwarza naturalny lubrykant. Inaczej ma się sprawa z mężczyznami obrzezanymi, tutaj potrzebne będzie dodatkowe nawilżenie, które wspomoże płynne ruchy dłoni. Nie chcemy przecież zrobić nikomu krzywdy, prawda?

Kolejnym ważnym punktem jest pobudzenie całego ciała partnera. Zacznij od dotykania różnych części jego ciała. Możesz zacząć od szyi, przez klatkę piersiową, po nogi i okolice penisa. Taki dotyk rozbudzi jego zmysły i rozgrzeje atmosferę. Kiedy spełnimy wszystkie powyższe punkty, możemy przejść do właściwego masażu.

Znalezione obrazy dla zapytania handjob tumblr

Jest mnóstwo różnych technik, my przyjrzymy się 5 wybranym przez Adinę.

  1. Gdy członek jest miękki, w pół-erekcji lub gdy erekcja jest pełna.

Delikatnie chwyć jądra swojego mężczyzny, zaczynając od spodu, przesuń rękę ku górze. Następnie spokojnym, leniwym ruchem przesuń całą rękę ku główce penisa. Opleć ją dłonią i ponownie przesuń po całej długości przyrodzenia – aż do jąder. Drugą ręką przytrzymuj penisa od spodu.

  1. Gdy członek jest w pół-erekcji lub gdy erekcja jest pełna.

Chwyć penisa obiema dłońmi, a następnie kciukami naprzemiennie uciskaj i głaszcz jego trzon. Ruchy powinny być bardzo delikatne, jednostajne. Miejsce to jest szczególnie mocno unerwione, niektórzy porównują je pod tym względem z łechtaczką.

  1. Gdy erekcja jest pełna.

Palcami prawej dłoni chwyć główkę penisa i wykonuj nimi ruchy, jakbyś wyciskała cytrynę. Rób to bardzo delikatnie, z wyczuciem. Niech nacisk będzie odczuwalny, ale nie mocny. Pomóż sobie podtrzymując penisa drugą dłonią.

  • Lewą dłonią chwyć penisa w okolicy jąder. Następnie prawą rękę przesuwaj po całym trzonie od dołu do góry. Możesz połączyć ten ruch z wcześniejszym trikiem, czyli „wyciskaniem cytryny”.
  • Spleć ze sobą dłonie, a następnie przesuwaj nimi po penisie wykonując ruch góra-dół. Rób to rytmicznie i naprawdę wolno. Możesz też delikatnie obracać rękami w lewo i w prawo, aby nieco urozmaicić pieszczotę. Niech całe Twoje ciało kołysze się w rytm tego ruchu.

Jak widzicie zaspokoić mężczyznę dłonią nie jest trudno – wystarczy delikatność i odpowiednie podejście. Najważniejsze to wczuć się w swoje ruchy i włożyć w masaż całe swoje serce.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *