Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Jak rozpalić namiętność w łóżku?

Nawet najlepszy, ale powtarzający się seks, po pewnym czasie może się znudzić. W końcu staje się schematyczny, a przez okno w sypialni zaczyna zaglądać rutyna. W tym wpisie znajdziesz pikantne pomysły, dzięki którym namiętność będzie niczym gorący ogień!

Większość par chciałoby, żeby w ich życiu łóżkowym coś się działo. Tylko nieliczni wolą nie naruszać swojej strefy komfortu i tkwić w utartych schematach, ponieważ jest wygodne, niewymagające i bezpieczne. A gdyby tak porozmawiać z partnerem i wspólnie ożywić swoje intymne relacje?

W łóżku nie udawaj orgazmu, ani że coś ci się podoba jeśli jest inaczej

Czy cieszyłabyś się, gdyby twój partner nie był do końca z tobą szczery? Na pewno nie, więc nie zachowuj się w taki sposób. Jeśli w głębi duszy ukrywasz, że marzysz o eksperymentach i masz liczne fantazje seksualne – nie udawaj sama przed sobą, że podoba ci się to co robicie dotychczas. Daj mu znać, werbalnie lub nie, co cię naprawdę kręci. Język ciała w łóżku jest naprawdę ważny. Pozwól odnaleźć swojemu mężczyźnie drogę, którą zaprowadzi cię na sam szczyt… możesz zobaczyć gwiazdy;) Nie krępuj się i mów otwarcie o swoich pragnieniach, twój partner na pewno się nie obrazi, wręcz przeciwnie! Ucieszy się, że może lepiej poznać ciebie i twoje pragnienia.

Kobiety też lubią (s)eksperymenty!

Dokładnie tak! Natychmiast przestań wierzyć w fałszywe stereotypy, że to tylko mężczyźni szukają czegoś więcej podczas łóżkowych igraszek. Kobieta w równym stopniu ma prawo do spełniania swoich fantazji. Jeżeli tylko jesteś skłonna do przecierania nowych szlaków, pora je wypróbować. Być może wystarczy zamienić wygodne łóżko w sypialni na zimny blat w kuchni by poczuć coś więcej, by zadziałać na siebie mocniej? Korzystajcie z wszystkich opcji, na które oboje macie ochotę (pamiętaj, nigdy nie rób niczego wbrew sobie). Wszystkie chwyty dozwolone 😉

Rozmowa o fantazjach

Rozmowa jest fajna i potrafi dodatkowo dodać pikanterii podczas wyjawiania swoich pragnień oraz… wyobrażaniu sobie fantazji partnera. Niektóre mogą być na tyle osiągalne, żeby zacząć wprowadzić je do rozkosznego repertuaru. W końcu to nic trudnego. Otwarta, szczera rozmowa doprowadzi was o wiele dalej i pozwoli na zdecydowanie przyjemniejsze doznania niż unikanie tematu tkwiąc w schematyczności.

Dobry nastrój = dobry seks

Żaden seks nie powinien stać się rutyną, nie powinien być nawet schematem. Zatem jeśli tylko mamy możliwość go urozmaicać warto to robić. Za każdym razem wybrać inną pozycję, tempo, a może wykorzystać dodatkowo gadżety erotyczne? To zupełnie normalne, czasem mamy ochotę na szybki numerek, lekkie BDSM czy romantyczne zbliżenie zakończone wspólnym zaśnięciem w objęciach. Wszystko można dopasować do nastrojów i ochoty.

Napięte terminy, czyli zaplanuj seks

Napięty grafik, mało czasu? A gdyby tak… wpisać seks w swój kalendarz i potraktować ją jako rozkoszne zadanie do wykonania? Brzmi seksownie.  Do tego można cały dzień nastrajać się na to spotkanie. Pikantne sms-y, e-maile? Dzięki temu na pewno nabierzecie większej ochoty na igraszki. To wszystko brzmi jak plan… plan namiętnej, nieprzespanej nocy we dwoje.

Przebieranki

Nic tak dobrze nie działa na libido jak przebieranie się od czasu do czasu np. za seksowną policjantkę czy uczennicę. Wybierz postać skrajnie odmienną od codziennej siebie – dominującą lub uległą. Realizacja swoich fantazji przynosi wiele frajdy. Pozbądźcie się zahamowań, bawcie się seksem!

 Gra wstępna to gra zmysłów

W trakcie gry wstępnej to nie tylko facet może być główną zaangażowaną osobą. Pałeczkę możesz przejąć także ty! Wzajemne poznawanie stref erogennych jest niezwykle podniecające. To może trwać naprawdę długo – aż nie będziecie mogli się sobie oprzeć. Dodatkowo dokładnie dowiecie się, co was nawzajem kręci.

Nie bój się łóżkowych zmian wziąć w swoje ręce. Nie warto tracić najlepszych lat swojej seksualnej aktywności na niesatysfakcjonujące zbliżenia.

Jednak nie znaczy to, że masz być brutalna. Istnieją delikatne sposoby na przejęcie łóżkowych sterów. Dla faceta będzie podniecające, jeżeli powiesz mu, na przykład poprzez pocałunki, na jaki rodzaj miłości masz dzisiaj ochotę. Jeżeli jesteś w stałym związku, a seks niestety przestał być dla ciebie w pełni satysfakcjonujący, to najwyższa pora na ponowne rozpalenie ognia namiętności. Wypróbuj te metody, a dzięki nim nie zaśniecie przez niejedną noc.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *