Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Pomysły na rozniecenie ognia w łóżku

Nawet najlepszy, ale powtarzalny seks po pewnym czasie może się znudzić. Sprawdźcie, czego warto spróbować, by w waszej sypialni na nowo rozpalił się gorący ogień.

Sporo par chciałoby, aby w ich życiu łóżkowym nieco więcej się działo. Jednocześnie przyzwyczajenie do utartych schematów jest wygodne i bezpieczne. W końcu nie ryzykuje się wówczas, że coś nie spodoba się partnerowi lub będzie rozczarowujące. Dlatego osoby takie tkwią w seksualnym marazmie, a to co sprawdzało się do tej pory, z każdym zbliżeniem wieje coraz większą nudą.

Przestań udawać

Czy cieszyłabyś się, gdyby twój partner nie był do końca z tobą szczery? Dlaczego więc zachowujesz się w dokładnie ten sam sposób? Jeżeli w głębi duszy chcesz eksperymentów i masz liczne fantazje seksualne, nie udawaj że podobają ci się dotychczasowe pozycje. Lepiej daj mu znać, werbalnie lub nie, co cię naprawdę kręci. Język ciała w łóżku naprawdę wiele mówi. Dzięki prostym wskazówkom twój mężczyzna odnajdzie drogę na twój szczyt.

Kobiety lubią eksperymenty

Natychmiast odrzuć fałszywe stereotypy, że to tylko mężczyźni szukają czegoś więcej podczas łóżkowych igraszek. Jeżeli jesteś skłonna do przecierania nowych szlaków, pora je wypróbować! Być może wystarczy gorący seks na kuchennym blacie, by na nowo się do siebie zbliżyć. W zasadzie wszystko, co nie krzywdzi drugiej osoby, jest dozwolone.

Dobrze jest fantazjować

Porozmawiajcie szczerze o swoich fantazjach. Być może niektóre uda się wam wprowadzić w życie. To w końcu nic trudnego. Można to subtelnie zawoalować, stwierdzając iż miałaś wyjątkowo niegrzeczny sen o tym, że kochacie się w samochodzie. Do dzieła!

Jaki nastrój, taki seks

Żaden seks nie powinien być taki sam, nie powinien stać się rutyną. Za każdym razem dobierzcie pozycję, tempo, gadżety do waszych nastrojów. To normalne, że czasami macie ochotę na szybki numerek, czasami na lekkie sado-maso, a czasami na romantyczne zbliżenie z czułym patrzeniem sobie w oczy. Czasami także ty możesz przejąć kontrolę. W końcu też masz władzę.

Z kalendarzykiem (nie tylko małżeńskim)

Planowanie seksu nie brzmi zbyt podniecająco. Ale jednak, jeżeli już rano zaplanujecie intymne zbliżenie wieczorem, myśl o nim z pewnością podziała jak afrodyzjak. Nastrój się na to spotkanie, załóż seksowną bieliznę, użyj właśnie „tych” perfum. Piszcie do siebie zbereźne wiadomości.

Przebieranki

Nic tak dobrze nie robi na brak ognia w seksie, jak przebranie się od czasu do czasu za seksowną policjantkę. Wybierz postać skrajnie odmienną od codziennej siebie, dominującą albo uległą. Dzięki temu zrealizujecie swoje fantazje i pozbędziecie się zahamowań. Bawcie się w odgrywanie roli.

Długa gra wstępna

W trakcie gry wstępnej to nie tylko facet może być główną zaangażowaną osobą. Pałeczkę możesz przejąć także ty! Wzajemnie poznajcie swoje sfery erogenne, badajcie swoje ciała. Takie igraszki mogą trwać naprawdę długo. Dodatkowo dokładnie dowiecie się, co was nawzajem podnieca.

Jeżeli chcesz zmian, to je zacznij

Nie bój się łóżkowych zmian wziąć w swoje ręce. Nie warto tracić najlepszych lat swojej seksualnej aktywności na niesatysfakcjonujące zbliżenia. Jednak nie znaczy to, że masz być brutalna. Istnieją delikatne sposoby na przejęcie łóżkowych sterów. Dla faceta będzie podniecające, jeżeli powiesz mu, na przykład poprzez pocałunki, na jaki rodzaj miłości masz dzisiaj ochotę.

 

Jeżeli jesteś w stałym związku, a seks niestety przestał być dla ciebie w pełni satysfakcjonujący, to najwyższa pora na ponowne rozpalenie ognia namiętności. Wypróbuj te metody, a dzięki nim nie zaśniecie przez niejedną noc.

Oceń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *