Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

8 niewinnych dewiacji seksualnych

Dewiacja seksualna, inaczej zwana też zaburzeniem preferencji seksualnych, parafilią, zboczeniem czy perwersją. To dość specyficzne zachowanie. Może dotyczyć konkretnego przedmiotu ale również odpowiedniego zachowania partnera. Katalog dewiacji jest bardzo szeroki i z czasem poszerza się jeszcze bardziej…

Wśród nich można znaleźć takie obarczone dużą dozą społecznego potępienie, a nawet prawnego zakazu, ale sporo parafilii nie jest groźnych – wręcz przeciwnie, mogą skutecznie podgrzać atmosferę w sypialni.

Choreofilia – dewiacja polegająca na osiągnięciu podniecenia seksualnego w trakcie tańca. Jeżeli oprzeć się na obserwacjach czynionych w klubach czy dyskotekach, jest dewiacją całkiem częstą. Jeśli lubisz tańczyć możesz sprawdzić jak za pomocą swoich kocich ruchów w tańcu zadziałasz na swojego partnera (a także jak to zadziała na ciebie!).

Akromotofilia – polega na odczuwaniu podniecenia podczas kontaktu z partnerem o innym kolorze skóry. Kolejna niewinna dewiacja (pod warunkiem, że nie jesteś w stałym związku i nie łączy się ona ze zdradą). Nic dziwnego, że wiele Polek ulega pokusie wakacyjnego romansu z tubylcami o odmiennym pochodzeniu.

Podophilia – to fetysz związany z podnieceniem jakie wywołują… stopy. Badania wskazują, że wśród takich fetyszystów 90% przypadków to mężczyźni. Twój partner jest w tej grupie? Możesz to wykorzystać na swój sposób, kiedy wracasz zmęczona z pewnością chętnie wymasuje twoje stopy 😉 Ale nie tylko! Delikatny masaż przy pomocy stóp może być szczególnie podniecający, tym bardziej podczas gry wstępnej, która będzie zwiastować niemniej ciekawe rozwinięcie.

Albutofilia – typ parafilii, w której podniecenie pojawia się na skutek kontaktu z wodą. Seks w jeziorze? Pod prysznicem, a nawet w wannie? Warto sprawdzić, taki rodzaj zbliżenia oferuje niezapomniane doznania.

Skatologia telefoniczna – chodzi oczywiście o osiąganie satysfakcji seksualnej podczas prowadzenia pikantnych rozmów telefonicznych. Czyż to nie podkręca temperatury? 😉

Asfiksjofilia – dewiacja w której bodźcem seksualnym jest niedotlenienie w wyniku duszenia się lub bycia duszonym. Podduszanie podczas seksu może być niesamowicie podniecające – oczywiście wszystko pod kontrolą i z wyczuciem.

Frotteuryzm (ocieractwo) – czyli osiąganie satysfakcji seksualnej przez ocieranie się mężczyzny (najczęściej) o kobiece pośladki czy piersi, rzadziej o inne części ciała. Ocieranie się może przerodzić się w coś pikantniejszego np. seks hiszpański.

Zelofilia – typ dewiacji, w której satysfakcja seksualna jest osiągana wyłącznie na drodze fantazjowania. Szczególnie przyjemna podczas zabaw solo 😉

Co jeszcze dodałybyście do tej listy?

 

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *