Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Nietypowe miejsca na seks

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę

Czy kiedykolwiek fantazjowałaś o seksie poza sypialnią? Czy miałaś kiedyś ochotę żeby zaciągnąć swojego faceta do najbliższego ciemnego pomieszczenia i zerwać ubrania? Seks w nowych miejscach zawsze jest trochę bardziej ekscytujący.

Jeśli masz ochotę spróbować seksu w nietypowych i ryzykownych miejscach ale nie wiesz jak zacząć – przychodzimy z pomocą! Na podstawie anonimowej ankiety przygotowaliśmy listę 11 zwariowanych miejsc, które możesz wykorzystać ze swoim partnerem na miłosne igraszki.

Jeśli znacie jakieś inne miejsca podzielcie się nimi z nami.

 

1. W samochodzie.

Samochody od zawsze były popularnymi miejscami na szybki numerek. Prawdopodobnie, dlatego że dzięki nim granica pomiędzy przestrzenią prywatną a publiczną jest rozmyta.

Niestety seks na publicznych parkingach jest niezgodny z prawem. Ale jeśli znacie jakieś miejsca gdzie nikt nie będzie Wam przeszkadzał (np. nocą) to nic nie stoi na przeszkodzie. Na upartego nawet własny garaż może dać namiastkę szaleństwa 😉 Przeczytajcie najpierw o czym warto pamiętać: seks w samochodzie i jakie są najlepsze pozycje do seksu w aucie.

 

2. Przymierzalnia

Wszyscy wiemy jak bardzo faceci nie lubią czekać aż skończymy przymierzać ubrania. Ale zawsze możesz mu to wynagrodzić zapraszając go do środka.
Pamiętaj tylko żeby nie zwrócić uwagi ochrony lub obsługi sklepu 😛

 

3. Publiczna toaleta

Toaleta publiczna raczej nie jest najlepszym miejscem na romantyczne rendez-vous. Ale jest bardziej popularna niż ci się wydaje. Może dlatego, że ludzie wolą zostać wyproszeni niż aresztowani.
Jeśli chcesz spróbować to polecamy pozycje na stojąco. Mokre chusteczki mogą być później bardzo przydatne.

 

4. Na łodzi

Środek jeziora lub morza może być idealnym miejscem na dziki seks. Może dlatego, że dookoła praktycznie nikogo nie ma i jest małe prawdopodobieństwo, że ktoś wam przeszkodzi. Fale uderzające o burtę mogą nadać rytm całej zabawie.

 

5. Naprzeciw wielkiego okna

Masz w sobie coś z ekshibicjonistki? To miejsce jest dla Ciebie. Ma wiele wspólnego z seksem na zewnątrz bez panującego tam dyskomfortu. To nietypowe miejsce zapewnia interesujące widoki, a czasami także podglądaczy jeśli pokój jest zbyt nisko 😛
Polecamy to wszystkim, którzy lubią czuć dreszczyk emocji związany z przyłapaniem przez przechodnia. No chyba, że okno jest wystarczająco wysoko.

Ach i pamiętaj. Zawsze zamknij okno żeby nie wypaść.

 

6. W pracy

Każdy ma jakieś fantazje seksualne, ale tylko niektórzy są na tyle odważni żeby je realizować. Byłabyś zdziwiona jak wiele osób próbuje seksu w pracy. Toaleta, własne biuro, sala konferencyjna to tylko niektóre miejsca na zakazany seks. Pamiętaj żeby wcześniej sprawdzić czy w pobliżu nie ma szefa 😉

 

7. Kino

Miejsce w którym dłonie nie pozostają na swoim miejscu. Kinowa toaleta podczas seansów często bywa pusta.

 

8. Na balkonie

Balkon apartamentu hotelowego lub mieszkania potrafi być bardzo romantycznym miejscem. Ale potrafi też być idealny na seks w miejscu publicznym. Jedyne o co musisz się martwić to sąsiedzi, którzy mogą Cię zobaczyć lub… usłyszeć. Meble ogrodowe mogą zwiększyć liczbę dostępnych pozycji.
Jeszcze raz ostrzegamy: nie spadnij!

 

9. Na dachu

Tam też można spędzić romantyczne chwile leżąc i patrząc w gwiazdy. To miejsce może być jednocześnie bardzo prywatne jeśli dysponujesz wysokim budynkiem lub szalone jeśli inne budynki są wyższe niż twój 😉
Dla podniesienia romantyzmu zabierz ze sobą koc i kosz piknikowy z przekąskami, które zawsze możesz wykorzystać później.

 

10 Na śniegu

Jeśli nie straszne Ci zimno i lubisz dreszcze możesz spróbować seksu podczas wyjazdu na narty. W takiej sytuacji Wasz partner musi się starać podwójnie żebyście nie zmarzli 😛

 

11. Pod wodospadem

Ileż to razy widziałaś romantyczną scenę, w której para całuje się pod wodospadem. Ale dlaczego nie spróbować tego samemu. A nawet posunąć się o krok dalej… Czujesz tę wodę spływającą po ciele?
Mniej wymagającym może wystarczy prysznic?

 

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *