Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Necking: co to jest i jak go uprawiać?

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę

Necking jest jedną z tych technik, których na pewno kiedyś próbowałaś, ale nawet nie wiesz, że tak to się nazywa. Może jesteś jego wielką fanką? Na pewno nie zaszkodzi poznać kilka nowych technik, które obdarują przyjemnością ciebie lub twojego partnera.

 

Na czym polega necking?

Najprościej mówiąc necking to pieszczoty szyi, karku i okolic za uszami. To wyjątkowo wrażliwe miejsca, których nie należy unikać w trakcie gry wstępnej. Te miejsca są bardzo dobrze unerwione, dzięki czemu intensywnie reagują na wszystkie bodźce. Każdy pocałunek, dmuchnięcie czy głaskanie jest odbierane przez nas bardzo mocno. Necking uwielbiają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Nie jest to pieszczota zarezerwowana dla konkretnej grupy. Spróbować może absolutnie każdy. Na pewno znajdzie się idealna metoda, dzięki której i ty poczujesz się w trakcie neckingu jak w niebie.

Jak uprawiać necking?

Metod jest oczywiście tyle, ile pomysłów osób, które go uprawiają. Warto przyjrzeć się najpopularniejszym z nich i przetestować, która na nas działa najlepiej. Nie bój się w trakcie mówić do partnera, opisywać mu swoje wrażenia i podawać kolejne sugestie. Chodzi przecież o to, żebyście byli otwarci na swoje ciała i odnaleźli idealny rytm.

Delikatne podszczypywanie

Delikatne podszczypywanie i podgryzanie skóry mogą być bardzo pobudzające. Pamiętaj jednak, by nie przesadzić. Przez przypadek łatwo jest sprawić ból i zrobić partnerowi krzywdę. Nie wstydźcie się powiedzieć, gdy ta pieszczota przestanie być przyjemna.

Dotykanie

To wręcz oczywiste, a jednak tak zapominane! Stań za partnerem i opuszkami palców dotykaj skóry na jego karku. Rysuj na niej kółka, kreski, wędruj po ramionach, w okolicach uszu. Najlepszym sygnałem, że pieszczota działa, jest oczywiście widoczna gęsia skórka.

Całowanie

Całuj szyję, kark i ramiona partnera. W trakcie tych pieszczot warto jest mocno przytulić się do siebie w pozycji na łyżeczkę. Gdy wasze ciała będą tak blisko, na pewno odczujecie, że doznania są jeszcze bardziej intensywne.

Muskanie językiem i dmuchanie

Muskanie skóry językiem jest idealnym przerywnikiem pocałunków. Kieruj się językiem po wszystkich wrażliwych fragmentach, a na pewno pobudzisz tym partnera. Wilgotne od śliny miejsca będą bardziej wrażliwe na dmuchanie! ?

Przygryzanie

Najprościej jest oczywiście chwycić w zęby płatki uszu partnera. Te fragmenty są również bardzo wrażliwe i uwielbiają tego typu pieszczoty. Tylko pamiętaj, nie za mocno! Nie chodzi przecież o to, by coś sobie odgryźć.

Żonglowanie technikami

Różnorodność jest bardzo ważna. Zarówno w związku, jak i w trakcie gry wstępnej. Nie skupiaj się wyłącznie na jednej metodzie. Próbuj kolejnych, intensyfikuj doznania, odnajdź klucz, który działa najlepiej. Możliwości jest naprawdę dużo.

Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę

Nie boję się żadnych tematów. Staram się poszerzać wiedzę i dzielić nią. Swoje ciało znam jak własną kieszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *