Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Seks triki

Klapsy. Czyli kilka słów o klepaniu

Rozmowa o seksie w gronie zaufanych przyjaciółek czy nawet i wśród mieszanego towarzystwa na ogół nie sprawia już nikomu zbyt wielu oporów, zwłaszcza jeśli są to spotkania zakrapiane alkoholem. Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach swoboda jest coraz większa i na imprezach często ludzie bez wstydu posuwają się nawet do bardzo odważnych żartów, jednak gdy rozmowa schodzi na klapsy w łóżku, dziewczyny automatycznie stają się mniej rozmowne.

Zaczęłam się zastanawiać czemu tak jest czy przyznanie się do preferencji z obrzeża BDSM jest jeszcze czymś wstydliwym? Sama nie mam nic przeciwko klapsom i to nawet tym nieco mniej delikatnym, nie mniej jednak również zaczęłam odczuwać, że nawet gdy ktoś przyzna się do takich preferencji jest to traktowane bardziej jako żart. Kto więc lubi klapsy w łóżku i dlaczego?

Dziewczyny lubią klapsy

Po dokładniejszych rozmowach ze znajomymi i „maglowaniu” przyjaciółek, wniosek jest prosty. Większość pań zdecydowanie lubi klapsy, jednak część dziewczyn przyznała, że tego nie lubi i nie toleruje. Niektóre uznają to za brak szacunku, a innych to po prostu nie podnieca. Nic w tym dziwnego, w końcu zrozumienie, że każdy z nas ma inne preferencje jest kluczowe dla udanego życia seksualnego. Na początku trzeba się po prostu wybadać, sprawdzić co lubimy. Ciekawe jest również to, że wiele dziewczyn bardzo podniecają takie zabawy w łóżku, ale boją się do tego przyznać partnerowi. Zauważyłam również, że męską dominację i podniecające „karanie” podczas seksu preferują szczególnie dziewczyny pewne siebie i harde, często zajmujące kierownicze stanowiska. Jest to w sumie całkiem zrozumiałe – są pewne siebie, akceptują swoją seksualność i potrzebują odskoczni od codzienności.

Jak jednak dać do zrozumienia partnerowi, że chciałybyście spróbować takiej zabawy?

Na początek zdecydowanie lepiej jest wybrać kogoś zaufanego – stałego partnera czy przyjaciela przy którym czujecie się pewnie. Nie zaczynałabym przygody z klapsami z gościem od przypadkowego numerku. Jeśli jesteście otwarte to po prostu powiedźcie mu, że chcecie spróbować klapsów w łóżku, a jeśli nie wiecie jak to zrobić i nie chcecie o tym rozmawiać wprost, pozostaje wam zainspirować swojego partnera – na przykład wysyłając mu link do filmu erotycznego z podpisem, że to wasz pomysł na wieczór. Jeśli partner nie podejmie tematu, to może być znak, że on nie czuje się komfortowo z taką formą zabawy podczas seksu.

Delikatny klaps to za mało

Czasami jednak zwykłe, delikatne klapsy to za mało. Jeśli czujesz się pewnie ze swoim partnerem, a ból tylko dodatkowo cię podnieca, to nie ma w tym nic złego – grunt to znać swoje granice. Gdy partner wymierzy ci delikatnego klapsa, zachęć go by spróbował zrobić to mocniej. Może użyć swojej ręki, gadżetów erotycznych (pejcz, floggery) czy zwykłych przedmiotów, które macie pod ręką, na przykład skórzanego paska. Klapsy w pupę są szczególnie podniecające ze względu na bliskość miejsc intymnych, a zarazem to „bezpieczne” miejsce w razie gdyby poniosło was podniecenie takie klapsy wam nie zaszkodzą. Wiele dziewczyn przyznaje nawet, że boląca pupa na drugi dzień to przyjemne wspomnienie, które dodatkowo je nakręca.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 2 Średnia: 4

This article has 5 comments

 1. NIEGRZECZNA 69

  Być może wielu się zdziwi ale ja osobiście bardzo ale to bardzo nie lubię klapsów podczas seksu. Toleruję jedynie klapsy jako wymiar kary, oczywiście tylko, gdy są delikatne i gdy nie muszę wymierzać taką karę samej sobie.
  Dokładnie tak jak Paulinko wspomniałaś…kojarzą mi się z brakiem szacunku dla kobiety. Wiem, że to dziwnie brzmi a zwłaszcza, iż należę do tego grona kobiet, które lubią ostrą zabawę. No właśnie…chyba w tym temacie lubię wszystko prócz klapsów.

  PS
  Mam prośbę do czytelniczek…wpisujcie w komentarzach wasze opinie na ten temat. Jestem bardzo ich ciekawa.
  Natomiast panów proszę o wasze opinie czy lubicie dawać klapsy swoim partnerkom i dlaczego?
  Będę wdzięczna za komentarze 😁

  • Olo

   Moim zdaniem nie jest to wcale dziwne, że nie lubisz klapsów podczas stosunków a jedynie jako wymiar kary i chyba nawet dobrze bo jak karał by ciebie „twój pan” jeśli klapsy byłyby dla ciebie przyjemnością.
   Ja osobiście nigdy nie oddałem klapsa mojej kobiecie żadnej jaką miałem. Nie sprawia mi to absolutnie satysfakcji i niczego też nie pobudza.
   Pozdrawiam.

  • NIEGRZECZNA 69

   Portal ten jest dość popularny i możemy go śledzić nie tylko w postaci bloga ale również na Twitter’e, Facebook’u, Instagram’ie i wielu innych stronach, które z resztą są podane poniżej. Jednak szkoda, że mając tak dużą popularność, tak mało osób zostawia swoje komentarze.
   Dlaczego szkoda?
   Bo każda opinia jest ważna dla tych, którzy dla Was piszą. Chcemy wiedzieć co się komu podoba, jak takie opowiadania widzą kobiety a jak mężczyźni, jakie macie zastrzeżenia a co wam się podoba. Wystarczy kilka słów pod anonimową nazwą.
   Nie dajcie się dłużej namawiać do pisania opini, bądźcie częścią tego bloga.
   Zapraszam 😁

   • Kari

    Ja osobiście lubię klapsy w ramach gry wstępnej, ale takie delikatne, że tak powiem „symboliczne”. Ale zależy też od humoru chyba, bo zdarza mi się prosić o coś więcej.

 2. PJ

  Mnie natomiast bardzo podniecają klapsy, sama nawet proszę o więcej i mocniej ale wydaje mi się, że to też kwestia partnera, ponieważ jeżeli oboje czerpiemy z tego przyjemność to nie widzę w tym nic złego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *