Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Kajdanki do łóżka

Masz ochotę na urozmaicenie waszego życia seksualnego? Chciałabyś poeksperymentować z sado-maso, ale nie wiesz od czego zacząć? Dowiedz się wszystkiego o kajdankach w łóżku!

Lekka pikanteria

Kajdanki w łóżku kojarzą się dwojako: z jednej strony jako ostry gadżet erotyczny wykorzystywany w BDSM (nie mylić z cyklem powieściowym o panu Greyu), a z drugiej – z kiczowatym gadżetem z futerkiem kupowanym w prezencie na wieczory panieńskie. Przekonaj się, że istnieje jeszcze trzecia droga. W końcu eleganckie kajdanki dodadzą trochę temperatury w każdym związku.

Kajdanki to jeden z najbardziej popularnych gadżetów erotycznych. Do tego stopnia, że kupować je możesz bez cienia skrępowania. Zakup zresztą to najważniejszy element tej zabawy. Nie wybieraj tandetnych produktów wykonanych z chińskiego metalu. To rozwiązanie bardzo niepraktyczne, niewygodne, a nawet niebezpieczne w momencie, kiedy słodkie futerko się odklei, a ty lub twój partner zostaniecie porządnie podrapani twardym metalem. Poza tym najprostsze modele nie mają nawet regulacji objętości, a to przecież bardzo istotne jeżeli chcecie oboje bawić się tym gadżetem. Nie wybieraj również przesadnie zdobionych, często drogich, biżuteryjnych gadżetów. Są one wykonane z pewnością o wiele lepiej i z o niebo lepszych materiałów, ale to nadal bardziej ozdoba, niż przedmiot erotyczny do zadań, powiedzmy, ekstremalnych.

Co więc wybrać? Porządny materiał to skóra, zamsz lub neopren. Takie kajdanki są wygodne, używać możesz ich najczęściej zarówno na nadgarstki, jak i kostki (tak, tak), a do tego trzymają naprawdę mocno, więc nie ma mowy o przypadkowym oswobodzeniu się z więzów. Tego typu kajdanki zapinane są na rzepy lub sprzączki. No i wyglądają bardzo seksownie!

Jak używać?

Jeżeli kajdanki masz już zakupione, pewnie zastanawiasz się jak ich właściwie używać. Odpowiedź jest bardzo prosta: jak tylko poniesie was fantazja. Tak naprawdę dużo zależy od ograniczeń, które przed sobą wcześniej postawicie. Bondage to zabawa, na którą oboje musicie się zgodzić. Zacznij od delikatnego krępowania nadgarstków i przywiązywania ich na przykład do ramy łóżka. Niech w tym czasie twój mężczyzna pobawi się nieco twoim ciałem, wykorzystując w tym celu jedzenie. Odwdzięcz mu się zabawami z jedwabnym szalikiem, kostkami lodu lub piórkiem. Takie skrępowanie dobrze jest uwiecznić seksem oralnym. Zobaczysz, że oboje dojdziecie bardzo szybko. W końcu kajdanki to coś nowego i bardzo podniecającego. Dalszym krokiem jest zabawa w dominację, podczas której oddacie się sobie z pełnym zaufaniem. Pobawcie się również w zawiązywanie sobie oczu. Świadomość, że tak naprawdę nie wiesz jaki dalszy ruch wykona twój kochanek, działa bardzo elektryzująco.

Opcją dla zaawansowanych, jest wykorzystywanie oprócz kajdanek także innych gadżetów seksualnych, a także specjalnych uprzęży lub huśtawek. Czujesz, że to ci się spodoba i masz zaufanie do swojego partnera? W takim razie koniecznie kup kajdanki i zaskocz go pikantną i pełną namiętności nocą.

Wykorzystanie kajdanek koniecznie musi się wiązać również z innymi elementami. Postaw na nieco bardziej niż zwykle seksowną bieliznę, wypijcie odrobinę wina (nie więcej niż jeden kieliszek), zapewnijcie sobie spokój na kilka godzin i po prostu bawcie się własnym pożądaniem. Odkryjecie całkowicie nowe pokłady zafascynowania swoimi ciałami.

 

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *