Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Jak zwiększyć intensywność orgazmów? 7 rad

Proste sztuczki, dzięki którym zwiększysz intensywność swoich orgazmów.

Orgazm, i to zarówno w wydaniu kobiecym, jak i męskim, to prawdziwe ukoronowanie wspólnych chwil oddania się namiętności. Nic więc dziwnego, że wiele osób nie wyobraża sobie bez niego seksu. Możesz spróbować jeszcze bardziej zwiększyć intensywność swoich doznań. Wystarczy, że wykorzystasz kilka sztuczek.

  1. Gra wstępna jest na tyle ważna, że warto przedłużyć chwile wspólnego fantazjowania. Dłuższe pieszczoty pozwolą ci podniecić się jeszcze bardziej, co idealnie wpływa na intensywność doznań.
  2. Czasami warto poczekać. Pary, które z różnych powodów robią sobie przerwy w codziennych stosunkach, gdy już do niego dojdzie przeżywają prawdziwy żar namiętności. Po obu stronach przeżycia są niesamowite.
  3. Zabaw się nieco przy użyciu zabawek. Dobrze dobrane produkty dobrej jakości zdecydowanie zwiększą siłę orgazmu tym bardziej, że łatwiej przy ich pomocy znaleźć na przykład punkt G.
  4. Właściwe oddychanie jest równie ważne. Im oddech będzie głębszy, bardziej angażujący dla przepony, tym większa jest szansa na naprawdę niesamowite przeżycia.
  5. Nowości są bardzo podniecające. Łatwiej zwiększyć intensywność orgazmu, gdy do swoich łóżkowych (i nie tylko) namiętności wprowadzicie szczyptę nowości. Mogą to być fantazyjne przebrania, mogą wspomniane wcześniej zabawki, ale także nowe pozycje i miejsca.
  6. Seks oralny to dla niektórych najprostsza metoda na zdecydowanie bardziej intensywne odczucia. Są kobiety, które wręcz preferują orgazm łechtaczkowy nad pochwowym i może on im przynosić jeszcze lepsze doznania, związane również z bodźcem wzrokowym.
  7. Ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia! Zacznij od tygodniowych ćwiczeń zaciskania mięśni otaczających wejście do pochwy (na szeroko rozstawionych nogach). W dalszej kolejności dodaj do tego ćwiczenia z wykorzystaniem własnych palców – docelowa siła zacisku powinna być tak duża, byś nie mogła wyjąć dwóch palców z pochwy. Ostatnia grupa ćwiczeń obejmuje napinanie mięśnia guziczno-łonowego w trakcie wdechu, bez jednoczesnego napinania mięśni brzucha. Kilka tygodni starań i zwiększysz swoją zdolność do przeżywania orgazmów oraz ich siłę. Wykorzystaj zabawki albo kulki gejszy. Przy ich udziale łatwiejsze jest pobudzenie wrażliwych punktów znajdujących się wewnątrz pochwy. Kulki gejszy ćwiczą obkurczanie mięśni pochwy, co jest najważniejszym aspektem intensywnego orgazmu.

Wymarzony orgazm wcale nie jest taki nieosiągalny. Tak naprawdę wymienione rady nie są bardzo wymyślne, a mogą wiele zmienić w twoim życiu seksualnym.

Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *