Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Seks

Jak zrobić masaż penisa lingama

Planujesz romantyczny wieczór i chcesz aby znalazło się w nim coś wyjątkowego i zarazem bardzo uwodzicielskiego? Masaż jest idealnym pomysłem, jeśli jednak często raczysz nim swoją drugą połowę, pomysł ten może okazać się już zbyt monotematyczny.

Na szczęście ludzkie ciało wyposażone jest w setki receptorów dotykowych, a te najbardziej spektakularne znajdują się właśnie na penisie. Czy zatem jego masaż nie okazałby się warty wypróbowania? Według taoistycznej teorii na jego powierzchni znajdują się punkty, które odpowiednio pobudzane odprężają całe ciało oraz zmysły.

Brzmi fascynująco, prawda?

Lingam i Joni

Co oznaczają te dwa tajemnicze hasła? To określenia na masaż męskich (Lingam) oraz kobiecych (Joni) narządów płciowych. Masaż ten ma za zadanie odprężyć całe ciało, wprowadzając w błogi stan zmysłowego odpoczynku. Pamiętaj jednak, że nie jest to gra wstępna! Masaż nie musi kończyć się wytryskiem, tutaj nie liczy się cel – tylko droga. Dobrze jest więc uprzedzić partnera o swoich intencjach. Oczywiście, to tylko od Was zależy jak i czym skończy się ten przyjemny akt.

Od czego zacząć masaż penisa?

Oczywiście od stworzenia romantycznej atmosfery. Pamiętaj o rozpaleniu kilku świeczek o zmysłowym zapachu. Oboje powinniście być nadzy, zadbaj więc aby temperatura pomieszczenia w którym odbędzie się masaż była wystarczająco wysoka. Nie chcecie przecież zmarznąć!

Możesz włączyć również łagodną muzykę, która pomoże Wam się rozluźnić oraz wczuć w romantyczną atmosferę.

Do masażu przyda się również ciepły olejek. Możesz zadbać o kąpiel wodną dla Waszego ulubionego olejku bądź ułatwić sobie sprawę i rozpalić świecę do masażu, która pod wpływem ciepła zmieni się w ciepły, płynny olejek. Pamiętaj aby nie był zbyt gorący, koniecznie najpierw rozetrzyj go w dłoniach, aby nie poparzyć partnera! Przygotuj również ręcznik, który położysz pod biodra masowanego – wiele z olejków nie tak łatwo jest sprać z pościeli!

Masaż Lingama krok po kroku

1. Rozpocznij od rozmasowania całego ciała.

Pozwoli Wam się to rozluźnić oraz wprowadzić w intymną atmosferę.

2. Przejdź do krocza, perinerum, zadbaj również o obszar między jądrami i odbytem.

To miejsce masuj kciukami, wykonując powolne i dokładne ruchy w górę. Następnie kilka razy w dużych odstępach czasu uściśnij całość krocza. Powtórz czynność nawet kilkanaście razy. Jest to miejsce często pomijane, warto więc poświęcić mu odrobinę więcej uwagi.

3. Teraz zajmij się jądrami.

Dłonie złóż w koszyczek. Delikatnie bujaj nim na boki, lekko przytrzymując. Następnie przejdź do pieszczot jąder, delikatnie masując je od góry, najpierw jedno, potem drugie. Pamiętaj o szczególnej delikatności!

4. Czas na penisa.

Złap go delikatnie i pozwól ponieść się kreatywności oraz twórczej inwencji. Pocieraj go, wałkuj w dłoniach, rytmicznie uciskaj. Masuj również biegnącą przez niego żyłkę, nie zaniedbując główki penisa.

Każdy rodzaj dotyku kontynuuj przynajmniej przez kilka minut, pamiętając o wspólnym głębokim oddechu.

Jeżeli trudno Ci sobie wyobrazić jak powinien wyglądać taki masaż, a sam opis nie rozwiał wszystkich Twoich wątpliwości – Poniżej znajdziesz film, możesz się nim wesprzeć.

 

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *