Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Jak pieścić piersi podczas seksu i nie tylko

Piersi u kobiety odgrywają niebagatelną rolę. To nie tylko nasza ozdoba, ale również jedna z najważniejszych sfer erogennych na ciele. Musisz to wykorzystać!

Mężczyźni mierzą się z biustem

Nie ma się co oszukiwać, większość panów nie wie na temat skomplikowanej struktury kobiecych piersi niemalże nic, a nawet jeżeli wiedzą coś w teorii, to kompletnie nie potrafią przełożyć tego na praktykę. Więc jeżeli nie chcesz, żeby masaż i pieszczoty piersi kojarzyły ci się z nieprzyjemnymi torturami, a nie masz akurat pod ręką kochanka idealnego, powinnaś zabrać się do rzeczy sama. Udowodnię, że automasaż piersi jest naprawdę przyjemny, a co więcej – wprowadzi cię w nastrój sprzyjający miłosnym uniesieniom.

 

Masaż dla dwojga

Cała akcja masażu twoich atutów to również znakomity element gry wstępnej, którą zdecydowanie doceni twój partner. Dlatego zadbaj o odpowiednią oprawę. Idealnie dobrany, koronkowy i kuszący stanik z pewnością do niej należy. Na początku zacznij od delikatnego głaskania i subtelnego wodzenia palcami po biuście. Niech twój partner obserwuje każdy twój ruch. Po pewnym czasie przejdź do bardziej zdecydowanych działań. Zacznij uciskać piersi, włóż rękę do miseczki stanika. Pamiętaj przede wszystkim o sutkach, którym poświęć najwięcej uwagi, zataczając wokół nich kręgi. Gdy atmosfera podgrzeje się już do czerwoności, wyciągnij uwięzione piersi. Wówczas możesz już sobie pozwolić na swobodne nimi operowanie. Na przemian zbliżaj je do siebie i oddalaj, uciskaj i głaszcz. Obszar pomiędzy twoimi piersiami oraz tuż pod biustem jest wyjątkowo seksowny. Nie zapominaj o nim!

 

Przydatne gadżety

Każde show, a takim z pewnością jest masaż piersi, wymaga odpowiednich gadżetów. Świetnie sprawdzą się kostki lodu subtelnie spływające po twoim biuście, a także inne produkty spożywcze, na przykład bita śmietana i truskawki. Dzięki temu nie tylko będziesz wyglądać ponętnie, ale twój partner dosłownie nabierze ochoty na schrupanie cię. I może przy okazji tego pokazu nabierze wprawy na przyszłość.

 

Zabawa w pojedynkę

Masaż biustu nie musi się odbywać przy obecności obserwatora. Równie ważne (a wręcz zalecane przez seksuologów) jest samodzielne wykonywanie tej czynności. Rozbierz się i stań przed lustrem. Dzięki takiemu ćwiczeniu lepiej poznasz swoje ciało i odkryjesz jaki dotyk sprawia ci prawdziwą frajdę. Najlepszą metodą jest wykonywanie powolnych, kolistych ruchów, szczególnie w okolicach sutków. Za sprawą indywidualnego dostosowania sił nacisku uzyskasz najbardziej odpowiadający ci poziom podniecenia. Jeżeli twoje piersi są na tyle duże, że dotknąć ich możesz ustami, wypróbuj również taką formę masażu. To sprawi, że w pełni zaakceptujesz swoje ciało i uwolnisz swoją kobiecość, dlatego koniecznie wypróbuj automasażu biustu. To naprawdę ekscytujące!

 

Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *