Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Jak nauczyć partnera perfekcyjnej minetki?

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę

Cunnilingus, czyli pieszczenie kobiecych sfer intymnych językiem uchodzi za jedną z najprzyjemniejszych aktywności seksualnych.

Co ciekawe, sporo pań uważa, że seks oralny jest lepszy od klasycznego – przede wszystkim ze względu na łatwość osiągnięcia orgazmu. I choć wiele mężczyzn czuje się jak ryba w wodzie pieszcząc partnerkę ustami, to są i tacy, którzy nie do końca sobie z tym radzą. Jak nauczyć partnera idealnej minetki? Masz dwa rozwiązania – przeczytaj artykuł i podziel się z nim cennymi radami albo podeślij mu ten tekst. Efekt gwarantowany!

Czym więc charakteryzuje się mistrz miłości francuskiej?

Przede wszystkim nie spieszy się. Stopniowe budowanie napięcia, namiętne pocałunki, drażnienie się, odkładanie w czasie faktycznego seksu, muskanie językiem łechtaczki czy delikatne, powolne ruchy wokół warg sromowych sprawią, że kobieta – dosłownie – odleci. Jeśli mężczyzna zacznie pieścić partnerkę z pośpiechem, ona odczuje presję jak najszybszego dojścia, co da odwrotny efekt i oddali ją od upragnionego szczytowania. Morał? Zero pośpiechu.

 

Pozycja

Kolejnym ważnym elementem w tego rodzaju pieszczotach jest dogodna pozycja. Przy pierwszych podchodach w miłości francuskiej warto zdecydować się na tradycyjny układ ciał, w którym kobieta leży na plecach z rozchylonymi nogami i twarzą partnera pomiędzy nimi. Taka pozycja umożliwi zarówno pieszczoty wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Możecie spróbować również innych pozycji, na przykład „69” bądź tę, podczas której partnerka siada na twarzy mężczyzny.

Czasem jednak sam język nie wystarcza

Wówczas przydatne okazują się być dłonie, a konkretnie palce, które wypełniając nieruchomo pochwę kobiety przybliżają ją do osiągnięcia seksualnego spełnienia.

Najistotniejsze jest jednak to, aby między Wami panowała odpowiednia komunikacja. Nie wstydź się mówić partnerowi o swoich potrzebach, o tym co lubisz, co sprawia, że odczuwasz nieziemską przyjemność. Jeżeli podczas seksu naprowadzisz go na swoje najbardziej czułe miejsca bądź podpowiesz jakim ruchem powinien Cię pieścić – na pewno dodasz zbliżeniu odrobiny pikanterii. Mężczyzna stanie się jeszcze bardziej zachęcony, a poskutkuje to Twoim cudownym orgazmem!

Zatem… do dzieła!

 

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *