Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Jak nauczyć partnera perfekcyjnej minetki?

Cunnilingus, czyli pieszczenie kobiecych sfer intymnych językiem uchodzi za jedną z najprzyjemniejszych aktywności seksualnych.

Co ciekawe, sporo pań uważa, że seks oralny jest lepszy od klasycznego – przede wszystkim ze względu na łatwość osiągnięcia orgazmu. I choć wiele mężczyzn czuje się jak ryba w wodzie pieszcząc partnerkę ustami, to są i tacy, którzy nie do końca sobie z tym radzą. Jak nauczyć partnera idealnej minetki? Masz dwa rozwiązania – przeczytaj artykuł i podziel się z nim cennymi radami albo podeślij mu ten tekst. Efekt gwarantowany!

Czym więc charakteryzuje się mistrz miłości francuskiej?

Przede wszystkim nie spieszy się. Stopniowe budowanie napięcia, namiętne pocałunki, drażnienie się, odkładanie w czasie faktycznego seksu, muskanie językiem łechtaczki czy delikatne, powolne ruchy wokół warg sromowych sprawią, że kobieta – dosłownie – odleci. Jeśli mężczyzna zacznie pieścić partnerkę z pośpiechem, ona odczuje presję jak najszybszego dojścia, co da odwrotny efekt i oddali ją od upragnionego szczytowania. Morał? Zero pośpiechu.

 

Pozycja

Kolejnym ważnym elementem w tego rodzaju pieszczotach jest dogodna pozycja. Przy pierwszych podchodach w miłości francuskiej warto zdecydować się na tradycyjny układ ciał, w którym kobieta leży na plecach z rozchylonymi nogami i twarzą partnera pomiędzy nimi. Taka pozycja umożliwi zarówno pieszczoty wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Możecie spróbować również innych pozycji, na przykład „69” bądź tę, podczas której partnerka siada na twarzy mężczyzny.

Czasem jednak sam język nie wystarcza

Wówczas przydatne okazują się być dłonie, a konkretnie palce, które wypełniając nieruchomo pochwę kobiety przybliżają ją do osiągnięcia seksualnego spełnienia.

Najistotniejsze jest jednak to, aby między Wami panowała odpowiednia komunikacja. Nie wstydź się mówić partnerowi o swoich potrzebach, o tym co lubisz, co sprawia, że odczuwasz nieziemską przyjemność. Jeżeli podczas seksu naprowadzisz go na swoje najbardziej czułe miejsca bądź podpowiesz jakim ruchem powinien Cię pieścić – na pewno dodasz zbliżeniu odrobiny pikanterii. Mężczyzna stanie się jeszcze bardziej zachęcony, a poskutkuje to Twoim cudownym orgazmem!

Zatem… do dzieła!

 

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 1 Średnia: 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *