Igraszki poza sypialnią | Seks w łazience

Seks we własnym domu, we własnej sypialni, a w zasadzie wyłącznie we własnym łóżku, bez żadnych urozmaiceń, jest na dłuższą metę – nie oszukujmy się – nudny. A seks to w końcu ten dreszczyk, ta ekscytacja i te iskrzące pomiędzy Wami emocje. Aby podgrzać temperaturę, nie musicie uciekać się do przebrań, czy radykalnej zmiany scenerii. Czasami wystarczy kreatywniej spojrzeć na inne pomieszczenia we własnym mieszkaniu i wykorzystać je przy najbliższej sprzyjającej okazji.

Co powiesz na seks w łazience? W zależności od posiadanego wyposażenia tego pomieszczenia oraz pokładów chęci i kreatywności, możecie wypróbować kilka sposobów na ożywienie atmosfery pomiędzy Wami.

Stwórzcie atmosferę

Jeśli tego chcesz lub potrzebujesz, to nawet z tak prozaicznego pomieszczenia jakim jest łazienka, można wykrzesać całkiem sporo romantycznej i intymnej atmosfery. Jeżeli chcesz ocieplić klimat, zawsze możesz do tego użyć na przykład świec czy olejków eterycznych. Te ostatnie mogą się również przydać do gry wstępnej – wyobraź to sobie – spływająca po Waszych ciałach ciepła woda, parująca olejkami, które w siebie wmasowaliście.

W łazience, czyli gdzie?

Przy ciepłym podmuchu suszarki…

Czemu do wspólnych igraszek nie wykorzystać suszarki do włosów? Ustawiona na średni nawiew świetnie sprawdzi się w ramach gry wstępnej. Wystarczy, że strumieniem powietrza będziecie się omiatać nawzajem, zaczynając od góry, tworząc powietrzne wzory na Waszych ciałach (malując kółka, ósemki itp.), również w okolicach intymnych, ale tutaj lepiej nie przesadzać, aby nie przesuszyć naturalnej wilgotności pochwy. Powietrzny masaż może pobudzić sutki nawet tych kobiet, które zwykle nie reagują na pieszczoty w tej sferze. Zabawa będzie bardziej zmysłowa, kiedy będziecie stosować naprzemienne, ciepłe i chłodne strumienie powietrza.

Chociażby na pralce!

Możesz na niej zabawiać się sama albo z partnerem. Jej wibracje dostarczą nieziemskich wrażeń, jeśli zdecydujesz się dodać do tego odpowiednie ruchy ręką, z pewnością czeka cię wyjątkowo intensywny orgazm. Jeśli możesz swobodnie siąść na jej krawędzi, zrób to. Partner niech stanie przodem do Ciebie, między Twoimi nogami i wchodzi w ciebie, obejmując Cię za biodra. Ewentualnie możesz się o nią oprzeć przodem, tak aby Twój partner miał okazję wziąć Cię od tyłu.

 

Wanna i prysznic w służbie miłości

W zależności od tego, czy w łazience znajduje się kabina prysznicowa, czy też satysfakcjonującej wielkości wanna, obie mogą stać się areną miłosnych zapasów. Możecie poprzestać na testowaniu różnych pozycji lub, jeśli nie stronicie od eksperymentów z gadżetami, zaopatrzyć się wcześniej w wibrującą wodną zabaweczkę, np. kaczuszkę, rybkę, którą będzie pieścić Wasze ciała.

Nice3 - 28 Pics | xHamster

Jeżeli nie jesteście przekonani do inwestycji w gadżety erotyczne, zawsze możecie postawić na „klasykę” łazienkowej stymulacji, czyli wykorzystanie słuchawki prysznicowej. Chociaż nie wibruje, potrafi dostarczyć kosmicznych wrażeń. Masturbowanie się strumieniem wody z prysznica to dość częsty sposób pobudzania, więc czemu nie wykorzystać go również w duecie? Przy takiej zabawie należy jednak pamiętać, że woda wypłukuje naturalną kobiecą wilgoć, dlatego lepiej zastosować przedtem lubrykant na bazie sylikonu.

Brzmi interesująco? Jeśli do tej pory omijaliście łazienkę bez niecnych planów na jej wykorzystanie, najwyższa pora to zmienić. Obojętnie, czy zdecydujecie się na spontaniczny szybki numerek, czy też z pełnym pietyzmem przygotujecie Wasz romantyczny maraton. Ogranicza Was tylko wyobraźnia!

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 2 Średnia: 3.5
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *