Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Seks

Gry i zabawy erotyczne, które poprawią wasze życie łóżkowe

W każdej relacji po czasie może dojść do obniżenia temperatury. Między partnerów wkrada się rutyna, łatwo jest odczuć, że brakuje tej niezwykłości, która towarzyszyła wam na początku. Nie oznacza to jednak, że od tej pory seks możecie spisać na straty. Wręcz przeciwnie! To początek całkiem nowego rozdziału. Istnieje wiele sposobów na urozmaicenie życia erotycznego i podniesienia libido. Tym razem zaprezentuje wam kilka gier i zabaw łóżkowych, które pomogą wam rozgrzać atmosferę w sypialni.

  1. Gra w butelkę

Każdy, kto przeszedł przez wiek nastoletni i był w tym czasie na jakiejś wycieczce szkolnej na pewno zna tę zabawę. Oczywiście nasza wersja nie będzie ograniczała się do pocałunków. Butelce należy dodać trochę pikanterii! Przygotujcie karteczki z waszymi fantazjami erotycznymi i rozłóżcie je na planie okręgu. Możecie również przygotować tarczę z odpowiedziami, podobna do tej, której używa się podczas gry w Twistera. Dajcie zdecydować losowi. Zakręćcie butelką i zróbcie to, na co wskazała.

  1. Gra w karty

Kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości. A przynajmniej tak mówią. Jeśli tylko lubicie razem grać w karty lub jakąś prostą grę planszową (np. warcaby), to na pewno będziecie się dobrze bawić. Zasady są proste. Każda przegrana (Ustalona przez was. Może to być zarówno zbicie jednego pionka, jak i porażka na koniec rozgrywki) oznacza zdjęcie kolejnej części garderoby. Wcześniej możecie się przygotować, zakładając na siebie wiele drobnych elementów, by gra trwała dłużej.

  1. Seks-kostka

Na pewno widzieliście kiedyś erotyczną kostkę do gry. Dostępna jest w każdym seks shopie, czasem można wypatrzeć ją też w innych sklepach. Na każdej ściance narysowana jest inna pozycja. Zasady są proste. Rzucacie kostką, by dowiedzieć się, w jakiej pozycji tym razem przyjdzie wam się zabawiać. Oczywiście możecie przygotować własną wersję tej zabawy. Wystarczy, że weźmiecie zwykłą kostkę ii wymyślicie po 6 pozycji / czynności, na które macie ochotę. Gdy partner wyrzuci daną liczbę oczek, musi wykonać to, na co trafił. Potem oczywiście rzuca druga osoba i zobowiązana jest do tego samego. 😉

  1. Erotyczna ruletka

Spokojnie, nie potrzebujecie prawdziwej ruletki prosto z kasyna! Chodzi o samo losowanie. Przygotujcie dwa zestawy karteczek. Na jednych wypiszcie podniecające was czynności, jak np.: całowanie, drapanie, gryzienie czy łaskotanie. Na drugim zestawie wypiszcie części ciała. Karteczki wrzućcie do nieprześwitujących pojemników i zacznijcie losowanie! Loteria pomoże wam zdecydować co i w jaki sposób w danym momencie powinniście pieścić.

  1. Ciepło-zimno

W tej zabawie jedno z was otrzyma pieszczoty, drugie je da. Osoba pieszczona ma za zadanie nakierowywać pieszczącego znaną metodą zimo-ciepło-ciepej-gorąco na odnalezienie części ciała, która powinna otrzymać w danej chwili najwięcej pieszczot. Dla utrudnienia pieszczący może mieć zawiązane oczy.

  1. Zgadywanki w ciemno

Jedno z was powinno wygodnie usiąść na łóżku czy kanapie i zakryć oczy – najlepiej opaską lub chustką. Drugie ma za zadanie odnaleźć w mieszkaniu rozmaite przedmioty. Kwiaty, piórka, łańcuszki, owoce, słodycze… tu ogranicza was tylko zaopatrzenie okolicznych pokoi. Wybranymi przedmiotami dotykaj, głaszcz i pieść partnera. Możesz wsuwać mu też przedmiot do ust bądź podsuwać pod nos. Druga strona musi oczywiście odgadnąć, czym jest dotykana.

  1. Kuszenie

Zasady są proste. Usiądźcie naprzeciwko siebie w takiej odległości, byście nie mogli dotknąć się nawzajem bez wstawania. Waszym zdaniem jest kuszenie drugiej strony. Możecie do tego używać słów, gestów i wszystkiego, co przyjdzie wam do głowy. Osoba, która nie będzie umiała się powstrzymać i jako pierwsza dotknie partnera – przegrywa. Karą za niecierpliwość jest wykonanie erotycznego życzenia strony wygranej.

  1. Randka w ciemno

To zabawa dla tych, którzy lubią odgrywanie ról. Spotkajcie się gdzieś na mieście – niby całkiem przypadkiem. Udawajcie nieznajomych. Zaczniecie od ukradkowych spojrzeń i uśmiechów, aż w kocu jedno z was zdecyduje się na podejście do tego drugiego w celu próby podrywu. Kuście się wzajemnie, nie wychodząc z roli. Postarajcie się, by zaciągnąć tę „nowopoznaną” osobę do łóżka!

  1. Fabuła

Jeśli kręci was odgrywanie ról, macie niemal nieograniczone możliwości. Porozmawiajcie o potencjalnych rolach, w których moglibyście się znaleźć. Ogranicza was tylko wyobraźnia! Oczywiście możecie sięgnąć po znane wszystkim opcje, jak policjantka i złapany obywatel, doktor i pacjentka, pani i niewolnik czy profesor i studentka – to sprawdzone metody, które was nie zawiodą.

  1. Gadżety erotyczne

Na koniec zostawiłam najprostszą formę zabawy, czyli użycie zabawek. Na zakupy wybierzcie się razem. Śmiało dzielcie się opinią z drugą stroną. Poznajcie swoje preferencje i omówcie je. Nie naciskajcie partnera na coś, na co ewidentnie nie ma ochoty. Z drugiej strony, gdy czujecie niepewność, pozwólcie sobie spróbować. Kto wie, może odkryjecie w sobie coś całkowicie nowego?

 

 

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 1 Średnia: 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *