Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Daj się związać!

Przyznaj, że używanie w łóżku kajdanek albo innych przedmiotów służących do wiązania, to pomysł, który intryguje cię już od dawna.

Na rynku gadżetów erotycznych znajdziesz bogaty wybór kajdanek, które pozwolą ci na bezpieczne eksperymenty. Poza tym możesz przecież użyć również przedmiotów, które na pewno masz w domu. Dzięki nim twoje życie erotyczne nabierze rumieńców. Sprawdź, jakie pozycje ze związanymi rękami są najlepsze.

 

Pozycja misjonarska inaczej

Wiązanie rąk można wykorzystać nawet w trakcie seksu w tradycyjnej pozycji misjonarskiej. Do przejęcia kontroli w sypialni niewiele ci brakuje. Obojętnie, czy chcesz dominować, czy być zdominowaną, wystarczy że nawzajem zwiążecie swoje ręce zwykłą apaszką albo szalikiem. Możecie oczywiście użyć także kajdanek, w tym specjalnych modeli pozwalających osobie zakutej na samodzielne uwolnienie się. To forma bardzo delikatnej zabawy w bondage, w trakcie której nie stracicie całkowitej kontroli nad swoim ciałem. Urozmaicenie takiego podejścia jest szeptanie sobie do uszka niegrzecznych słówek. Niech twój mężczyzna wie, co za chwilę mu zrobisz. Wasze zmysły oszaleją, nawet jeżeli ciało jest nieco skrępowane. Takie delikatne zabawy mogą być wstępem do dalszych eksperymentów. Sprawdzicie, czy wiązanie w ogóle wam odpowiada i czy chcecie zrobić kolejny krok.

 

Królowa sypialni

Większość mężczyzn kręcą dominujące kobiety. Dlatego od czasu do czasu zaskocz go i przywiąż do poręczy łóżka albo do innego miejsca, które wybierzesz. Wówczas będziesz miała okazję całkowicie nad nim zapanować. W końcu partner nie wie, co się z nim będzie działo, a właśnie to budzi niesamowity dreszczyk emocji. Co najbardziej rozgrzeje twojego faceta? Oczywiście widok twojej waginy tuż przy jego twarzy! Na początku nie pozwól się jednak pieścić. Samo patrzenie dostatecznie go nakręci. Ty w tym czasie zajmij się jego męskością, ale powoli i delikatnie. To rozgrzeje go do czerwoności. Seks oralny ze związaną osobą może być ekscytującym przeżyciem.

 

Poszukiwanie nowych miejsc

Nie musicie ograniczać się do sypialni. Świetną propozycją jest wykorzystanie kuchennego stołu. Połóż się twarzą do blatu. Niech twój mężczyzna przywiąże twoje kostki i nadgarstki do nóg stołu. Możecie w tym celu wykorzystać nawet bawełnianie ściereczki do naczyń. Nie zapomnij o swojej wygodzie i pod brzuch połóż poduszkę lub koc. Kobieta w takiej pozycji jest całkowicie unieruchomiona. Do tego nie widzisz, co robi twój partner. Niesamowity orgazm jest o krok!

Jeżeli oboje się na to zgadzacie, łóżkowe eksperymenty ze związywaniem mogą się łączyć z delikatnym bólem. Wówczas ustalcie jakiś sygnał, który jednoznacznie potwierdzi, że twój partner ma dość i chce zakończyć tę zabawę. Coraz mocniejszy sposób wiązania, który całkowicie unieruchomi partnera, wcale nie jest zboczeniem. Wszystko zależy od tego jak daleko chcecie się posunąć.

 

Zabawę z wiązaniem warto rozpocząć wyłącznie z partnerem, któremu naprawdę ufasz. Musicie czuć się przy sobie swobodnie. W końcu unieruchomienie za pomocą kajdanek lub innych przedmiotów, to kolejna forma erotycznej zabawy.

 

Oceń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *