Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Seks

Anilingus, zwany inaczej Rimmingiem. Czym jest i jak się go uprawia

Myślę, że większość z was spotkała się choć raz z potoczną nazwą określającą pieszczoty oralno-analne polegające, na niczym innym jak na całowaniu i lizaniu odbytu. Oczywiście, dla niektórych jest to temat tabu, kontrowersyjny oraz kojarzący się z czymś nieprzyjemnym. Dla innych zaś praktyka, której wprowadzenie daje wiele przyjemności. Jeżeli jednak jesteś ciekawy i chciałbyś zapoznać się z Rimmingiem bliżej – zapraszam do lektury.

Rimming się kocha albo nienawidzi

Tę formę pieszczot można albo pokochać albo nienawidzić – nie ma nic po środku. Jedni odczuwają intensywną przyjemność, a inni tego po prostu nie czują. Ile ludzi tyle upodobań i nic w tym dziwnego, przecież każdy z nas czerpie satysfakcję z czegoś innego 😉

 

Skąd ta przyjemność?

Z racji tego, że odbyt posiada wiele zakończeń nerwowych to ‘’zbliżenie się’’ do niego w ten sposób może przynieść naprawdę wiele pozytywnych doznań. Jeśli praktykujesz seks analny  i czerpiesz z niego garściami to wiesz sama, że pieszczoty tyłka to coś więcej. Dodajmy do tego usta oraz  język, który jest doskonałym narzędziem do sprawiania przyjemności i mamy przepis na kolejne spędzenie wieczoru z ukochanym. Warunek jest jeden – obie osoby muszą tego chcieć. 

Jeśli kręci cię ten temat i zastanawiasz się Jak zacząć seks analny – polecam przeczytać wpis poświęcony początkom.

Przed przystąpieniem do rimmingu

Odbyt potrafi kojarzyć się nam źle. I jest to często błędne myślenie, ponieważ sam w sobie wraz z odbytnicą są w gruncie rzeczy „czystymi” miejscami. Jeśli zadbamy o odpowiednią higienę przed i po stosunku – nie powinniśmy mieć z tym żadnego problemu ani nieprzyjemności. Kilka mniejszych rad:

  • warto zaopatrzyć się w mydło antybakteryjne i używać go przed i po rimmingu;
  • warto również przekonać się do lewatywy, choć odbytnica nie przechowuje kału to czasem dla własnego spokoju ludzie korzystają z tego właśnie rozwiązaniu choć porządna kąpiel przed również jest dobrym pomysłem;
  • wszelkie „uszkodzenia” w ustach (afty, zadrapania, krwawiące dziąsła) czy też w okolicy odbytu (obtarcia, pęknięcia) przekreślają szansę na sprawienie przyjemności drugiej – trzeba ją po prostu przesunąć w czasie 😉
  •  również mycie zębów przed nie jest dobrym pomysłem ponieważ mogą powstać wtedy małe ranki na dziąsłach czy wargach;
  • i jak dla mnie chyba najważniejsza zasada: rób to z osobą, która jest według Ciebie „sprawdzona”

 O zapach nie musisz się martwić. Przy odpowiedniej higienie okolice odbytu mają zapach neutralny, w niczym nieprzeszkadzający.

Jak zacząć?

Bardzo ważna zasada: pochwa i odbyt, chociaż tak blisko siebie położone, to mimo wszystko nie powinny być na zmianę pieszczone (bez zachowania higieny i ostrożności, rzecz jasna). Dotyczy to również seksu analnego – jeśli penis wcześniej znajdował się w odbycie nie może wślizgnąć się do pochwy. Nieumyślne zlekceważenie tych zasad wiążę się z infekcjami intymnymi spowodowanymi bakteriami przeniesionymi na penisie lub języku do pochwy (skutek? zniechęcenie się do dalszych eksperymentów).

Przede wszystkim podjąć rozmowę z partnerem i poznać jego zdanie – jeśli również jest gotowy na ten krok i wykazuje chęci, można przejść do działania w praktyce. Rimming to delikatne pieszczoty delikatnych okolic, zatem warto o tym pamiętać. Polega na lizaniu, całowaniu oraz wsuwaniu i wysuwaniu języka z odbytu. Technika nie różni się za bardzo od stosunku oralnego, można w trakcie również dawać klapsy lub lekko podgryzać pieszczoną osobę np. w pośladek 😉

  • Ciekawostka: męski punkt G znajduje się na wewnętrznej stronie odbytu ok 6 cm od zwieracza, wystarczy sunąć po przedniej ścianie odbytu by na niego natrafić. Można stymulować go poprzez delikatne ruchy okrężne. Uważa się, że masaż tego punktu u mężczyzn ma działanie prozdrowotne (zmniejsza zaleganie ejakulatu, zmniejsza ryzyko nowotworu).

Może być również praktykowany w obi strony jednocześnie w pozycji 69.

Kiedy samo całowanie to za mało…

Kiedy pragniecie czegoś więcej można zastąpić wsuwanie i wysuwanie języka na palec. Oczywiście zachowując przy tym ostrożność i delikatność, szczególnie u początkujących. Niekiedy rimming staje się doskonałym początkiem rozkosznych przygód związanych z seksem analnym.

Jakie są najwygodniejsze pozycje?

  • Pierwsza pozycja – osoba pieszczona powinna położyć się na brzuchu i podłożyć pod biodra poduszkę lub zwiniętą kołdrę, tak by pupa była w górze. Osoba pieszcząca ma wtedy doskonały dostęp do odbytu.
  • Druga pozycja – dla niektórych najwygodniejsza pozycja (pod warunkiem, że zapanuje nad emocjami i utrzyma się nad partnerem by go nie przydusić) to przykucnąć nad twarzą pieszczącego.

Rimming, czy też Anilingus to coś, co możecie wprowadzić do swojego życia seksualnego. Zaufanie, ogromna bliskość z partnerem i pełne oddanie mu się może spowodować kulminację intymności i satysfakcji płynącej z tej praktyki seksualnej. Jeżeli uważacie, że pora na coś nowego – to być może właśnie to przypadnie wam do gustu.

 

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 1 Średnia: 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *