Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Venus Erotic Store Warszawa – recenzja sklepu

 Poszukiwania kolejnych ciekawych miejsc w Warszawie zaprowadziły mnie do Sex Shopu Venus przy rondzie ONZ.

W sklepie jest naprawdę przytulnie. Nie jest to typowy sex shop z różowymi plastikowymi zabawkami. Przyjemna obsługa nie kroczy za nami krok w krok, ale zawsze chętnie służy pomocą i miłą pogawędką.

Uwagę zwraca bardzo duża ilość bielizny, w której naprawdę można przebierać. Od bardzo wymyślnych strojów po bardziej klasyczną i subtelną bieliznę erotyczną.

Uzupełnieniem tego jest równie duży wybór butów.

W tego typu miejscu oczywiście nie mogło zabraknąć kosmetyków erotycznych. I nie chodzi tu tylko o pobudzające żele, ale także o świece do masażu, czekoladę do ciała czy różnego rodzaju pudry. Od ekskluzywnych po te bardziej przystępne.

Najlepsze na koniec.

Większość zabawek znajduje się w osobnym pomieszczeniu. Feeria barw i kształtów sprawia, że człowiek czuje się jak w sklepie z cukierkami. Szczególnie, że naprzeciwko wejście stoją piękne pastelowe wibratory Fun Factory. Wszystkich gadżetów można dotknąć, sprawdzić siłę wibracji, materiał i dowiedzieć się, w jaki sposób jeszcze można je wykorzystać lub co warto dokupić do kompletu.

Czymś, co bardzo mi się spodobało jest to, że zawsze przed wizytą można wejść na stronę internetową i zakupić wybrane gadżety, a następnie odebrać je w sklepie, (jeśli są dostępne). W ten sposób nie musimy się martwić o wścibskiego listonosza czy nawet współlokatorów.

Sklep ze względu na przyjemną atmosferę oraz obsługę jest wart polecenia.

 

Adres sklepu:

Prosta 2/14,
Warszawa

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *