Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Recenzje książek

Uwikłani. Chandler – recenzja

Chandler to kontynuacja bestsellerowej serii Uwikłani. To piąty tom z całej serii. W tej części poznajemy historię Chandlera Priece’a. To młodszy brat znanego dobrze czytelnikom Hudsona.

Chandler, podobnie jak jego starszy brat, jest wyjątkowy. Najwyraźniej to u nich rodzinne. Rzuca na kobiety nieodparty urok. Jego spojrzenie wystarczy, by przechodził je dreszcz podniecenia. Jest przystojny, bezczelny i piekielnie dobry w łóżku. Nie przejmuje się praktycznie niczym. Nie układa sobie planów na przyszłość, nie zastanawia się nad tym, jak będzie wyglądało jego życie za rok. Wszystko zmienia się, gdy poznaje niejaką Genevive Fasbender. Kobieta twardo stoi przy przekonaniu, że nikt nie jest w stanie jej zaspokoić. Nawet tak doskonały kochanek jak Chandler. Pierce oczywiście traktuje to jako świetne wyzwanie. Wszystko wskazuje na to, że za punkt honoru postawi sobie dogodzenie pannie Fasbender.

Historia Chandlera jest wyjątkowo ciekawa. Pochłania właściwie z miejsca. Każda z fanek Laurelin Paige powinna się z nią zapoznać. Jeśli czytałaś poprzednie tomy pewnie kojarzysz już młodszego brata Hudsona, z którym autorka w jednej z historii nas zapoznała. Nie wzbudzał wtedy wielkiej sympatii. Nie był wtedy tą samą postacią, którą jest teraz. Dorósł. Nabrał pewności siebie. Ma smykałkę do interesów i doskonale wie, co robić, by uwodzić kobiety. To lekkoduch, który nie myśli o stałych związkach. W tym wszystkim jest jednak wyjątkowo uroczy, nie sposób go nie polubić. Serce jednak nie sługa. Na każdego w końcu przyjdzie pora. Chandler nie jest wyjątkiem. A to, w jaki sposób poradził sobie z tym uczuciem – musisz sprawdzić sama! A gwarantuję, że naprawdę warto.

W piątej części oczywiście znów nie brakuje seksu i humoru. Autorka ponownie nie zawodzi. Niektóre sceny seksu są nawet mocniejsze niż w poprzednich książkach. Bohaterowie mają też bardziej cięte języki, co w moim mniemaniu tylko dodaje im powodów, by ich zaakceptować a potem polubić.

Jeśli jesteś fanką Uwikłanych, to Chandler jest dla ciebie pozycją obowiązkową. Może fabularnie nie jest zbyt niezwykła, a przebieg zdarzeń cię nie zaskoczy i nie wbije w fotel, ale przecież zupełnie nie o to chodzi w tego typu literaturze, prawda? Historia młodego Pierce’a zapewni ci kolejne godziny świetnej zabawy. Na pewno poczujesz się odprężona, będzie ci po prostu przyjemnie. Nie martw się też, że będziesz za bardzo tęsknić za Hudsonem. Jego również nie brakuje w tej historii! Ja chyba jednak wybrałabym jego młodszy model.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *