Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Niepiękna, Madeline Sheehan. Recenzja książki

Niepiękna to historia opisująca życie Danielle „Danny” West, córki Deucea West’a znanego z Niepokornej, poprzedniej części tej serii. Życie młodej dziewczyny można porównać do początków jej ojca – motocykle, szemrane towarzystwo, nieciekawe osoby. Mimo wszystko Deuce stara się chronić Danny przed całym tym światem. Jednak i tutaj – jak mawiają – serce nie sługa…

Niepoprawna miłość

Danny w wieku osiemnastu lat „przekracza granicę”. Między nią a Erikiem „Ripperem” Jacobsem, sierżantem w klubie jej ojca, dochodzi do zbliżenia. Erik jest dla niej jak zakazany owoc, który jak wiadomo – smakuje najbardziej. Jej serce wybrało właśnie jego i w nim ulokowała swoje uczucie. Ich historia jest brutalna. Strach przed tym, że ich romans wyjdzie na jaw sprawia, że książkę czytamy „siedząc jak  na szpilkach”.

Bohaterów łączy osobliwa więź, uczucie, które przypomina sytuację Deucea oraz Evy. Na drodze (tak jak w poprzedniej części) do szczęścia pojawia się jednak wiele przeszkód, które przemieniają życie  pary w chaotyczny bieg za wspólnymi marzeniami. Ripper to mężczyzna, który nie jest odpowiednią partią dla Danny. Aczkolwiek ona dostrzegła w jego oszpeconej twarzy i duszy coś pięknego, coś wyjątkowego co sprawiło, że połączyło ich uczucie, o które muszą walczyć.

Dwie w jednej

Autorka trochę zaszalała w tej części. Opisuje zbyt wiele mieszając w głowie czytelnika. Opowiada o wszystkim po trochu. Dla mnie to zbyt duży bałagan – po zakończeniu książki nie mogłam pozbierać myśli: o czym była książka? O Danny  i Ripperze czy może o Evie i Deuceu albo reszcie osób będących członkami klubu motocyklowego? Niepiękna to barwna powieść erotyczna, nie brakuje tu scen uniesienia i w porównaniu z poprzednią częścią jest więcej miejsca na uczucia i okazywanie ich sobie nawzajem. Życie opisanych przez autorkę osób głównie opiera się na seksie, alkoholu i problemach. Zatem czy sięgniesz po tę książkę – zależy tylko od ciebie.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *