Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Nieosiągalna, Madeline Sheehan. Recenzja książki

Trzecia część cyklu Niepokorna, która opowiada o życiu młodej i szalonej Tegen Matthews oraz  łamaczu kobiecych serc, którym jest Cage West. Tegen jest córką Dorothy Kelly, która nie cieszy się  dobrą reputacją w klubie motocyklowym Deuce’a – którego znamy z poprzednich części sagi. Czy to kolejna historia o trudnej miłości i szybkich motocyklach? Przekonajcie się sami.

Chaotyczna miłość

Tegen od młodych lat ma do czynienia z motocyklistami, nie dziwne więc, że zaprzyjaźnia się z Cage’em. Z czasem pojawia się przyjaźń. Przyjaźń, która krok po kroku zmienia się w coś poważniejszego. Z pewnych rzeczy jednak się nie wyrasta. Cage był i jest łamaczem kobiecych serc. Czy Tegen będzie potrafiła o nim zapomnieć? Wyjazd na studia na pewno w tym nie pomaga. Kiedy siłą rzeczy musi wrócić ze względu na matkę, znowu zaczyna iskrzyć. Mimo zgrzytów i nieporozumień oboje starają się doceniać swoją obecność i spędzać z sobą więcej czasu.

Cage sypiał z wieloma kobietami, jednak po kilku latach dopiero dotarło do niego czego chce – a raczej – jakiej kobiety chce. Tegen Stała się dla niego ważna i… zrobiłby dla niej wszystko. Seks z innymi kobietami nie był taki sam jak z nią. Mimo, iż w życiu nie było im ze sobą łatwo za to w łóżku aż kipiało od namiętności.

Inna historia

Tak jak w poprzedniej części także tutaj poznajemy jeszcze jedną parę drugoplanową, której historia jest ciekawa i poruszająca. Elli oraz Dirty – są przeciwieństwem głównych bohaterów.  Elli jest przyjaciółką Tegen a Dirty to chłopak z trudną przeszłością należący do klubu ojca Cage’a. Oboje się spotykają w trudnej chwili i z czasem rodzi się między nimi uczucie. Są jak dwie bratnie dusze.

Koniec końcem…

… po burzy zawsze wychodzi słońce. Leczy czy i tutaj tak będzie? Autorka przedstawia nam burzliwy związek, który mimo trudności i ciągłych kłótni od których aż czytelnika boli głowa. Czy mają szansę na szczęśliwe życie? Czy ich miłość jest wystarczająco silna, żeby wytrzymać to wszystko? Musisz przeczytać i dowiedzieć się sama. Nieosiągalna to dobra odskocznia od słodkich romansów.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *