Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Nieosiągalna, Madeline Sheehan. Recenzja książki

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę

Trzecia część cyklu Niepokorna, która opowiada o życiu młodej i szalonej Tegen Matthews oraz  łamaczu kobiecych serc, którym jest Cage West. Tegen jest córką Dorothy Kelly, która nie cieszy się  dobrą reputacją w klubie motocyklowym Deuce’a – którego znamy z poprzednich części sagi. Czy to kolejna historia o trudnej miłości i szybkich motocyklach? Przekonajcie się sami.

Chaotyczna miłość

Tegen od młodych lat ma do czynienia z motocyklistami, nie dziwne więc, że zaprzyjaźnia się z Cage’em. Z czasem pojawia się przyjaźń. Przyjaźń, która krok po kroku zmienia się w coś poważniejszego. Z pewnych rzeczy jednak się nie wyrasta. Cage był i jest łamaczem kobiecych serc. Czy Tegen będzie potrafiła o nim zapomnieć? Wyjazd na studia na pewno w tym nie pomaga. Kiedy siłą rzeczy musi wrócić ze względu na matkę, znowu zaczyna iskrzyć. Mimo zgrzytów i nieporozumień oboje starają się doceniać swoją obecność i spędzać z sobą więcej czasu.

Cage sypiał z wieloma kobietami, jednak po kilku latach dopiero dotarło do niego czego chce – a raczej – jakiej kobiety chce. Tegen Stała się dla niego ważna i… zrobiłby dla niej wszystko. Seks z innymi kobietami nie był taki sam jak z nią. Mimo, iż w życiu nie było im ze sobą łatwo za to w łóżku aż kipiało od namiętności.

Inna historia

Tak jak w poprzedniej części także tutaj poznajemy jeszcze jedną parę drugoplanową, której historia jest ciekawa i poruszająca. Elli oraz Dirty – są przeciwieństwem głównych bohaterów.  Elli jest przyjaciółką Tegen a Dirty to chłopak z trudną przeszłością należący do klubu ojca Cage’a. Oboje się spotykają w trudnej chwili i z czasem rodzi się między nimi uczucie. Są jak dwie bratnie dusze.

Koniec końcem…

… po burzy zawsze wychodzi słońce. Leczy czy i tutaj tak będzie? Autorka przedstawia nam burzliwy związek, który mimo trudności i ciągłych kłótni od których aż czytelnika boli głowa. Czy mają szansę na szczęśliwe życie? Czy ich miłość jest wystarczająco silna, żeby wytrzymać to wszystko? Musisz przeczytać i dowiedzieć się sama. Nieosiągalna to dobra odskocznia od słodkich romansów.

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *