Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Niekochana, Madeline Sheehan. Recenzja książki

Niekochana. Czwarta już część serii Niepokorna autorstwa Madeline Sheehan. Czym tym razem uraczy nas ( lub zaskoczy czymś nowym) lektura? Zapraszam do recenzji.

Marzycielka i niespełnione marzenia

Dorothy Kelly marzyła o wspaniałym życiu. Mimo piętnastu lat miała już wszystko zaplanowane. Kochany, przystojny mąż, dobra praca, wspaniała rodzina. Niestety. Życie często weryfikuje nasze marzenia. Niespodziewana ciąża oraz zamążpójście za obcego faceta to coś co los przygotował dla niej. Związek oparty na „znajomości” nigdy nie może się skończyć dobrze i tak jest tutaj. Był ślub pojawił się i rozwód.

Światełko nadziei

Czy  w takim momencie może pojawić się światełko w tunelu, które pomoże młodej kobiecie stanąć na nogi? Jason Brady wydaje się osobą, która mogła by to zrobić. Niestety jest jeden „mały problem” – Jase jest żonaty i posiada rodzinę. Mimo obietnic nigdy nie dotrzymał słowa i nie porzucił jej dla niej. Pojawia się kolejny mężczyzna. Hawk. Zauroczył i skradł serce Dorothy po raz kolejny uwierzyła, że znalazła swojego księcia. Lecz czy aby na pewno?

Słodko-gorzko

Książka nie powiela schematów z poprzednich części (przynajmniej nie w tak dużym stopniu) co na pewno jest plusem. Bardziej przypomina trzecią część – jeżeli chodzi o sposób opowiedzenia historii – niż dwie pierwsze co dla mnie też było zaletą bo dopiero trzecia część naprawdę przypadła mi do gustu.

Co do zakończenia. Gwarantuje, że cię zaskoczy. Cała seria przyzwyczaiła nas, że  jest wulgarna, ostra i przyprawiona erotyzmem. Sięgając po nią przygotuj się na to, że będziesz potrzebowała czasu. Czasu żeby przetrawić całą serię i uzbroić się w świadomość, że na ostatnią część jeszcze trzeba czekać.

Chociaż czasem chciałam skończyć czytanie, to po chwili nachodziły mnie myśli a ciekawość brała górę i sięgałam po nią znowu… Są emocje i nie ma nudy – jednym słowem dobra książka, którą można polecić.

Za spędzenie miło czasu z całą serią Niepokornej dziękuję Wydawnictwu Czwarta Strona.

 

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

This article has 1 comment

  1. wuwu9

    nie znałam tej książki. ale ostatnio przeczytałam znakomitą książkę „Dziewczyny chcą się zabawić” i polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *