Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Gadżety erotyczne

Szklane dildo Glas Rose Nubby. Recenzja

Kobiety kochają szmaragdy, diamenty itp. Doskonale to rozumiem. Sama jestem fanką takich świecidełek, które oferują piękne rozbłyski światła przechodzące przez ich strukturę. Pod tym względem jest jeszcze jeden materiał, który skradł moje serce – szkło. Zastanawiacie się pewnie dlaczego, już wam pokazuję.

Rosa na szkle

Moja mała kolekcja zaczyna się powiększać, tym razem do reszty gadżetów dołączyło szklane dildo – Rose Nubby od marki Glas. Jest on nieco mniejszy, ale nie mniej uroczy. Jego kształt jest prosty, lecz to co nadaje mu charakteru to „rosa” w postaci wypustek, który jest pokryty po całej swojej długości.

Twarda przyjemność

To dildo wyróżnia się od innych przede wszystkim perfekcyjnym wykonaniem (jak zresztą wszystkie gadżety marki Glas, które są wykonywane ręcznie z dbałością o każdy, nawet najmniejszy, szczegół).

Powstały ze szkła borokrzemowego, które jest odporne na uszkodzenia czy wyszczerbienia (chyba, że spadnie nam z 3 piętra 🙂 ). Zanim miałam okazję go użyć – zupełnie niechcący przetestowałam jego wytrzymałość. Przy wyciąganiu z pudełka niefortunnie wyleciało mi z rąk (ekscytacja nowym nabytkiem? nie inaczej ;)) i z hukiem upadł na podłogę. Pierwsza myśl – już po nim i po mojej radości. Na szczęście jednak po podniesieniu nie zauważyłam żadnej ryski ani wyszczerbienia.

Drugie wrażenie

Jeśli chodzi o drugie wrażenie, bo pierwsze zrobił ogromne, to cóż… jego specjalne wypustki sprawiają, że podczas zabawy stymulacja jest bardzo ‘’bogata’’ w doznania i wrażenia – po prostu przyjemnie się nim pieści. Używałam go zarówno na ciepło jak i na zimno. W obu przypadkach sprawdził się świetnie.

Uważam go także za dobrego towarzysza podczas kąpieli w wannie. Jedynym lekkim minusem jest to, że nie ma na końcu zgrubienia, dzięki czemu dobrze by go było trzymać w dłoni – np. w sytuacji, gdy nie jesteś w stanie utrzymać okrzyku orgazmu, przez co czasem potrafi wyślizgnąć się z dłoni.

Co najlepsze – szklane dildo jest hipoalergiczne, nie chłonie zapachów i jest wyjątkowo łatwe w czyszczeniu.

Higiena gadżetu opiera się na myciu go ciepłą wodą z dodatkiem mydła antybakteryjnego lub użyciu specjalnego środka przeznaczonego do czyszczenia gadżetów erotycznych. Producent nie zapewnia choćby woreczka do przechowywania – więc trzeba o tym pomyśleć samemu. Chociaż jest tak piękny, że mógłby leżeć na wierzchu pomiędzy szklanymi ozdobami, warto jednak zapewnić mu miejsce, w którym będzie bezpieczny.

Dla kogo ten gadżet? Dla każdego, kto lubi intensyfikować doznania i szuka nowego, sprawdzonego gadżetu, które dostarcza niecodziennych wrażeń. Rose Nubby jest świetną opcją dla początkujących jak i dla zaawansowanych. Z czystym sumieniem polecam 🙂 

Kup w sklepie Zmysły.pl

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 2 Średnia: 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *