System JO H2O | Recenzja

By seks był satysfakcjonujący często potrzebujemy dodatkowego nawilżenia – bo jak wiadomo, na sucho się nie da, a już na pewno nie tak jak byśmy tego chcieli. Dzięki producentom takim jak np. System JO mamy możliwość szerokiego wyboru w różnego rodzaju lubrykantach. W moje ręce wpadł właśnie ten na bazie wody, Sytem JO H2O, i dziś trochę wam o nim opowiem.

Lubrykant na bazie wody, System JO H2O

Jak widzicie to dość pokaźna buteleczka, bo ma aż 120 ml. Przyznam szczerze, że jest wydajny – mimo dość częstego stosowania nie ubywa go aż tak wiele. Jaką ma konsystencję? Płynną, nielepiącą, delikatną. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że przypomina naturalną, kobiecą lubrykację – co jest dużym plusem. Stosowałam niejeden żel więc mam porównanie, póki co właśnie ten jest na podium bo spisuje się doskonale.

Spisał się zarówno podczas stosunku z partnerem jak i z gadżetami erotycznymi – większość z nich jest wykonana z silikonu więc ten lubrykant jest odpowiedni, by móc go z nimi użyć.

Dodam jeszcze, że buteleczka jest wygodna – łatwo można zaaplikować odpowiednią ilość lubrykantu dokładnie w to miejsce, w które potrzebujemy. Wystarczy ją przechylić i lekko ścisnąć, nic się nie rozlewa.

Dla kogo ten lubrykant od System JO?

Dla każdego, dla tych co mają problem z naturalną lubrykacją ale i dla tych, którzy lubią dobry poślizg i cenią naturalne doznania. Jest bezpieczny, nie podrażnia i może być stosowany z wszystkimi gadżetami erotycznymi i prezerwatywami. Cieszę się, że go kupiłam – skuszona pozytywnymi opiniami postanowiłam, że przetestują, no i się nie zawiodłam, z przyjemnością sięgnę po niego kolejny raz, a także przetestuję inne tego producenta. Godny polecenia.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *