Lubrykant do seksu oralnego, System JO Strawberry Kisses. Recenzja

Lubicie truskawki? Jeśli tak samo bardzo jak ja – to ten produkt rozpieści wasze podniebienie kiedy wy będziecie rozpieszczać swojego partnera. System JO Strawberry Kisses to truskawkowy lubrykant, dzięki któremu możesz mieć lato w sypialni przez cały rok.

Truskawkowa rozkosz

Truskawki kojarzą mi się z latem – ich smak oraz zapach to w końcu nieodłączny element tej pory roku. Niestety, trwa on dość krótko (zawsze za krótko, przyznacie). Z racji tego, że jestem truskawkożercą często szukam alternatywy w innych produktach, które będą choć w połowie przypominać te owoce. Traf chciał, że na horyzoncie pojawił się lubrykant o smaku truskawki. Bez wahania i zastanowienia znalazł się w moich rękach. Czy jest coś lepszego niż połączenie dwóch przyjemności?

Seks oralny nie musi być nudny!

Niekończące się lody o smaku truskawki – tak! Odkąd mam pod ręką buteleczkę lubrykantu chętniej wychodzę z inicjatywą miłości francuskiej. Dlaczego? Po pierwsze – żel jest pyszny, po drugie – ma lekką formułę i jest wydajny, i po trzecie, ostatnie – nie zawiera w swoim składzie cukru i sztucznych słodzików, co czyni go bezpiecznym dla stref intymnych oraz moich ust. Czy tyle wystarczy, aby uznać go za lubrykant dokonały? Myślę, że jak najbardziej.

Smakowy żel polecam szczególnie osobom, którzy mają barierę przed przekonaniem się do miłości francuskiej. Niewielki jego dodatek jest świetnym urozmaiceniem, podkręca atmosferę i dodatkowo daje dobry poślizg, którego nigdy za wiele ;)

Podsumowując

System JO wykonał kawał dobrej roboty i włożył serce, by ten żel podbijał serca nie tylko kobiet – bo mężczyźni również mogą go wykorzystać podczas całowania i pieszczenia ustami cipki swojej wybranki. Jeśli również lubią truskawki – tym bardziej przyjemności nie będzie końca…

Buteleczka 30ml starcza na długo, jest poręczna i wygodna, a cena za nią jest przystępna. Nie pozostaje mi nic innego jak… polecić wam, żebyście same sprawdziły jak bardzo smakowy lubrykant podkręcił atmosferę w łóżku i – być może – był powodem do częstszych oralnych przygód ;)

Kup w sklepie Zmysły.pl

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 2 Średnia: 5
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *