Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Lelo Smart Wand – recenzja

Lelo Smart Wand należy do bogatej grupy przenośnych masażerów. Nienazwany wibratorem i w zamiarze (albo pod przykrywką) producenta, niestosowany do „tej” strefy, jednak doskonale sprawdzi się jako narzędzie do masturbacji.

Wand to po angielsku różdżka, co doskonale oddaje sposób jego użytkowania i wpływ tego gadżetu na ciało. Siła jego wibracji jest dość intensywna, a do tego regulowana przez osiem trybów. Nic dziwnego, przecież bolące plecy potrzebują większej mocy niż orgazm łechtaczkowy. Ten produkt wyposażony jest w sensor, który wyczuwa z jaką siłą masażer przykładany jest do ciała i w oparciu o to proponuje siłę swojego oddziaływania. To naprawdę brzmi (i działa) bardzo dobrze. Jedno ładowanie wystarcza na dwie godziny zabawy w samotności lub we dwoje. Warto zwrócić uwagę na dobrze dostosowany do kobiecej anatomii kształt. Pozwala on na bezproblemowy dostęp do wszystkich miejsc twojej waginy.

Lelo Smart Wand to sprzęt estetyczny i elegancki. Nie wygląda jak wyuzdany gadżet erotyczny rodem z frywolnego sex-shopu, a raczej jak element wyposażenia businesswoman w delegacji. Jest więc niewielkich rozmiarów, nie potrzebuje kabla do ładowania, a do tego jest cichy i elegancki w swojej prostocie. Składa się z rączki z metalowymi elementami oraz silikonowej części strategicznej, dostępnej w kolorze białym, czarnym i fioletowym. Żadnej krzykliwości i rubaszności. Oprócz masturbacji, świetnie sprawdzi się do rozluźnienia mięśni spiętych z powodu stresu, czy długiej podróży. A co chyba najważniejsze, jest to sprzęt wodoodporny, dlatego bez obaw możesz go dowolnie użyć pod prysznicem lub w wannie. Nie powinien wzbudzić niezdrowego zainteresowania dzieci czy teściowej. W razie czego zawsze możesz pokazać im opakowanie z panią w SPA, poddającą się całkowicie przyzwoitemu masażowi.

Jeżeli jeszcze nigdy nie posiadałaś tego typu gadżetu erotycznego, Lelo Smart Wand idealnie sprawdzi się na początek. Jego niewinny wygląd i dobre dostosowanie do kobiecych potrzeb pomoże ci przełamać pierwsze lody w kupowaniu łóżkowych zabawek. A później być może zdecydujesz się na więcej.

 

Kup w sklepie Zmysły.pl

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Wyślij je na adres: [email protected]

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *