Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Kulki gejszy, Lelo Luna. Recenzja

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Podamy wam najlepszy przykład: Dzięki kulkom Lelo Luna zapewnisz sobie chwilę rozkoszy, a w tym samym czasie wzmocnisz mięśnie pochwy. Plusy? Z pewnością Twoje orgazmy będą jeszcze lepsze. Zapraszamy do czytani recenzji tych wyjątkowych kuleczek.


Kulki Luna powstały z myślą o kobietach, które traktują swoją zmysłowość jako skarb i coś wyjątkowego


Ten gadżet bazuje na połączeniu ćwiczeń mięśni pochwy i co za tym idzie, przyjemności. System ten zwiększa intensywność wrażeń dla Ciebie jak i Twojego partnera. Sama widzisz – korzyści jest wiele 😉

Kuleczki Luna są niezwykle stylowe i dyskretne oraz stanowią alternatywną wersję tradycyjnych kulek gejszy. Poczuj przyjemność płynącą z ich posiadania. Wyobraź sobie, że leżysz w gęstwinie traw, w kwitnącym japońskim ogrodzie, a kulki delikatnie pieszczą Twoje ciało. A teraz zejdź z ziemię, możesz to mieć w realu, cudownie!

Ćwicząc mięśnie pochwy przygotowujesz ciało na bardziej intensywniejsze doznania. Dzięki nim z pewnością będziesz bardziej czuła na dotyk, przejmiesz kontrolę nad swoimi doznaniami i będziesz mogła cieszyć się jeszcze mocniejszymi orgazmami. Wystarczy, że delikatnie włożysz je do pochwy, a ich subtelny ruch i wibracje sprawią, że poczujesz się bardzo komfortowo.


Rozładowują napięcie i pozwalają na cudowne odprężenie


Konstrukcja kulek jest prosta, a jej użytkowanie nie sprawia większej trudności. Jedyne o czym musisz pamiętać to o bateriach czy ładowaniu – bo to one dbają o Twoją przyjemność i rozpieszczają od wewnątrz. Po pierwszym użyciu zdasz sobie sprawę z ich pozytywnych wibracji i zaczniesz zastanawiać się jak mogłaś się wahać czy je kupić, albo dlaczego zrobiłaś to dopiero teraz.

Są w pełni bezpieczne dla ciała

Zostały wykonane z bezpiecznego i przyjemnego w dotyku silikonu. Posiadają specjalny pasek, za pomocą którego wyciągniesz kulki na zewnątrz. Gadżet idealny dla zabieganych osób, które z reguły nie mają na nic czasu i ciągle żyją na najwyższych obrotach. Podczas, gdy Ty będziesz zajmować się tysiącem innych rzeczy one będą zajmowały się Tobą, dyskretnie dostarczając przyjemności.

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *