Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Kulki gejszy, Lelo Luna. Recenzja

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Podamy wam najlepszy przykład: Dzięki kulkom Lelo Luna zapewnisz sobie chwilę rozkoszy, a w tym samym czasie wzmocnisz mięśnie pochwy. Plusy? Z pewnością Twoje orgazmy będą jeszcze lepsze. Zapraszamy do czytani recenzji tych wyjątkowych kuleczek.


Kulki Luna powstały z myślą o kobietach, które traktują swoją zmysłowość jako skarb i coś wyjątkowego


Ten gadżet bazuje na połączeniu ćwiczeń mięśni pochwy i co za tym idzie, przyjemności. System ten zwiększa intensywność wrażeń dla Ciebie jak i Twojego partnera. Sama widzisz – korzyści jest wiele 😉

Kuleczki Luna są niezwykle stylowe i dyskretne oraz stanowią alternatywną wersję tradycyjnych kulek gejszy. Poczuj przyjemność płynącą z ich posiadania. Wyobraź sobie, że leżysz w gęstwinie traw, w kwitnącym japońskim ogrodzie, a kulki delikatnie pieszczą Twoje ciało. A teraz zejdź z ziemię, możesz to mieć w realu, cudownie!

Ćwicząc mięśnie pochwy przygotowujesz ciało na bardziej intensywniejsze doznania. Dzięki nim z pewnością będziesz bardziej czuła na dotyk, przejmiesz kontrolę nad swoimi doznaniami i będziesz mogła cieszyć się jeszcze mocniejszymi orgazmami. Wystarczy, że delikatnie włożysz je do pochwy, a ich subtelny ruch i wibracje sprawią, że poczujesz się bardzo komfortowo.


Rozładowują napięcie i pozwalają na cudowne odprężenie


Konstrukcja kulek jest prosta, a jej użytkowanie nie sprawia większej trudności. Jedyne o czym musisz pamiętać to o bateriach czy ładowaniu – bo to one dbają o Twoją przyjemność i rozpieszczają od wewnątrz. Po pierwszym użyciu zdasz sobie sprawę z ich pozytywnych wibracji i zaczniesz zastanawiać się jak mogłaś się wahać czy je kupić, albo dlaczego zrobiłaś to dopiero teraz.

Są w pełni bezpieczne dla ciała

Zostały wykonane z bezpiecznego i przyjemnego w dotyku silikonu. Posiadają specjalny pasek, za pomocą którego wyciągniesz kulki na zewnątrz. Gadżet idealny dla zabieganych osób, które z reguły nie mają na nic czasu i ciągle żyją na najwyższych obrotach. Podczas, gdy Ty będziesz zajmować się tysiącem innych rzeczy one będą zajmowały się Tobą, dyskretnie dostarczając przyjemności.

Kup w sklepie Zmysły.pl

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *