Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Recenzje gadżetów erotycznych

Kajdanki Totally His, Fifty Shades of Grey. Recenzja

Te osoby, które miały bliższy lub dalszy kontakt z dziełem E. L. James, czy to w słowie pisanym czy też na ekranach kin, wiedzą czym seria Grey’a stoi. Waniliowy seks owszem, występuje – ale częściej mamy do czynienia z tym bardziej namiętnym, perwersyjnym z masą erotycznych dodatków i zabawek. Wszystko po to, aby sprawić sobie nawzajem przyjemność. Na początek mojej przygody z BDSM, z działu „krępowanie„, wybrałam kajdanki. Prostota i minimalizm? Zgadza się. Ale również wygoda i masa zastosowań.

Skuj mnie…

Żadne apaszki, krawaty i inne rzeczy chwycone na szybko nie zastąpią prawdziwych kajdanek. I nie mam na myśli tych kojarzonych z policjantami – mówię o wytrzymałych opaskach, które zniewolą Twoje ciało, ale uwolnią pragnienia.

Totally His to model zapinany jest na solidny rzep, który jest na tyle długi, że można go regulować wedle własnych potrzeb i gustu. Czyni to kajdanki bardzo wygodnymi w użyciu. Wewnętrzna strona to delikatna wyściółka, która nie spowoduje obtarć czy podrażnień. Jeśli chodzi ogólnie o materiał – nie musisz się martwić – przy jego produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę.

Jako, że jest to „para” kajdanek – oczywiście można je łączyć oraz rozłączać. Połączone za pomocą karabińczyków dają dużo możliwości co do zastosowania. Całość jak widzicie na zdjęciach prezentuje się zmysłowo i delikatnie – ale bez obaw – mimo różnych, mocnych czy też szybkich ruchów, jak to bywa, wytrzymają naprawdę sporo.

Nie krępuj się krępowania

Jeśli chodzi o zastosowanie. Tutaj ogranicza was jedynie wyobraźnia. Na pewno gadżet ten mogę polecić zarówno osobom, które dopiero wkraczają w sferę BDSM i zabaw w uległą (lub uległego) oraz tym, którzy ciągle szukają czegoś nowego. To, że da się je rozłączać umożliwia wiele kombinacji – jak na przykład przypięcie do ramy łóżka czy rozpórki. Innym pomysłem jest spięcie kostek, wraz z użyciem paska do spodni do unieruchomienia ud. Jeśli macie dwie pary to możecie wykorzystać je do połączenia nadgarstek-kostka w kombinacji podwójnej – to otwiera o wiele więcej pozycji, w której możesz mu się oddać.

Co daje krępowanie? Dla mnie to zupełnie inne doznania niż podczas tradycyjnego seksu, kiedy mogę z dłońmi robić co chcę, czy to zanurzyć je w włosach partnera czy drapać go po plecach. To coś, co pozwala mi poddać się przyjemności, a dla niego – przejęcie kontroli, które tak bardzo uwielbia.

Gadżet polecam parom, które zastanawiają się od czego zacząć. Uważam, że to dobry sposób by się przekonać czy zabawa w dominację i uległość będzie odpowiadać. Co do ceny – nie są drogie, szczególnie biorąc pod uwagę dobrą jakość wykonania.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 1 Średnia: 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *