Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Fun Factory Amorino – recenzja

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę

Wibrator Fun Factory Amorino to produkt stworzony dla kobiet, które lubią dobrą zabawę w wersji mini. Niewielkie rozmiary i wodoodporność to nie jedyne zalety tej zabawki.

Amorino od Fun Factory jest pokryty jedwabistą, przyjemną dla ciała strukturą z silikonu medycznego. Jego stosowanie jest zalecane wraz z lubrykantem wodnym, na przykład Toyfluid Fun Factory. Do jakości produktów tej marki chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Amorino jest idealny do stymulacji waginalnej, ale także do masażu ciała. Sprężynujący element wibratora delikatnie drga, przenosząc wibracje na wszystkie części ciała: piersi, wzgórek łonowy, czy penisa. Żółtą gumkę można zdjąć, przez co Amorino nadaje się także do stymulacji waginalnej lub analnej.

Luksusowe wibracje są dostępne w ramach kilku funkcji. Do wyboru jest sześć stopni intensywności oraz sześć programów stymulacji. Guziki do sterowania są intuicyjne i proste w obsłudze, dlatego nie musisz przerywać zabawy aby zmienić program. W razie nagłej konieczności wyłączenia wibratora, przydaje się przycisk Fun. Kształt wibratora dopasowuje się do kobiecej anatomii. Pozwala na prosty dostęp do najbardziej ukrytych stref waginy i stymulację punktu G.

Fun Factory Amorino to z pewnością dobry i wierny towarzysz podróży. Jego gabaryty są w sam raz do niewielkiej nawet torebki, a dodatkowo posiada on praktyczną blokadę klawiszy. Już nigdy więcej urządzenie nie zacznie wibrować w najmniej odpowiednim do tego momencie.

Zasilanie tego maleństwa odbywa się przy pomocy baterii jonowo-litowej ładowanej przy pomocy ładowarki USB, dołączonej do zestawu. Długość wibratora wynosi około 17 centymetrów wypełnionych wprost przyjemnością. Średnica to około 4 centymetry. Produkt może być stosowany zarówno przez debiutantki, jak i prawdziwe kolekcjonerki seksualnych gadżetów, szukające podręcznej wersji znanych produktów.

Wibrator Fun Factory prezentuje się bardzo niewinnie, ale to prawdziwy potwór, oferujący naprawdę intensywne doznania. Estetyczny wygląd, różowy (bądź niebiesko-zielony) kolor i staranność jego wykonania sprawiają, że to produkt idealny dla ukochanej kobiety. Oczywiście takiej, która naprawdę lubi różowy. Całość faktycznie wygląda jak łuk Amora, z cięciwą napiętą w zależności od twoich potrzeb. Sprawdź, czy ten miłosny produkt podbije także twoje serce.

 

Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *