Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Recenzje filmów

Recenzje filmów

Kino kocha erotykę, a wiele filmów ukazujących relacje seksualne wbija się na wszelkie TOP-ki. Oglądamy, analizujemy, oceniamy – dla jakich filmów warto poświęcić wolne wieczory, a które z nich zdecydowanie nie są tego warte.

Sex Education 2. Recenzja

Gdy jesteśmy zmuszeni siedzieć w domu, bo akurat dopadło nas przeziębienie lub mamy mniej pracy niż zwykle, możemy oddać się wtedy temu na co nigdy nie mieliśmy czasu. Urlop nie zawsze jest taki długi jak byśmy chcieli (i umówmy się - wtedy serio powinniśmy odpoczywać). Inny dany nam wolny czas powinniśmy poświęcić np. na porządki w szafie, odmalowaniu korytarza, wyplewienie chwastów z ogródka... I ja też zawsze to robię! Zaraz po tym jak obejrzę odcinek, może dwa, góra osiem tego nowego serialu.

Historia O – recenzja filmu

Młodziutka kobieta, piękna O, zostaje przez swojego ukochanego René wysłana na specjalne nauki, które odbywają się w pewnym tajemniczym pałacyku. O jest tam poddawana swoistemu treningowi o proweniencjach sadomasochistycznych. „Panowie”, nauczyciele, nie szczędzą bata i łańcuchów, by uczynić z O całkowicie poddaną seksualną niewolnicę. Brzmi interesująco? Oto Historia O.

Gorzkie gody – recenzja

Jeśli miałabym określić jednym słowem film "Gorzkie gody", to powiedziałabym, że jest mocny. To jeden z tych filmów, które ogląda się z zapartym tchem, przeżywając całą gamę uczuć i emocji. Dramat erotyczny w reżyserii Romana Polańskiego przedstawia historię miłości, która zmienia się w destrukcyjną obsesję. Jest określany jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych obrazów tego reżysera, którego oskarżano za to dzieło o epatowanie złym smakiem, a nawet o szerzenie pornografii.

  • 1
  • 2