Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Opowiadania erotyczne

Był czwartek. Dochodziła pierwsza w nocy.

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę

Był czwartek. Dochodziła pierwsza w nocy. Mama jush spała, tata oglądał telewizje… Leżałam w łóżeczku, w króciutkiej koszulce nocnej i majteczkach. Zachciało mi się…

Zdjęłam majteczki… Włożyłam sobie jeden paluszek do pipki… Było mi dobrze… Ten tydzień był wolny. Wiedziałam, że następnego dnia wstanę, o której będę chciała. A więc postanowiłam wykorzystać to. Zdjęłam koszulkę… Leżałam goła w łóżeczku, pieściłam moje cycuszki… W końcu zaczęłam bawić się w pipce. Zeszłam z łóżka i postawiam na nim jedną nogę… Rozkraczyłam się i ruszałam palcem… Okay.

Do głowy wpadł mi ciekawy pomysł.Otworzyłam szafke, położyłam się przed nią i jeździłam mokrą pipcią po kancie drzwi. Znudziło mi się więc włożyłam tam latarkę i przesuwałam. Ojciec poszedł do qchni… Poczułam dreszcze podniecenia… Poczekałam aż wróci do pokoju… Usiadłam bardzo rozkraczona na podłodze koło łóżka… Posuwałam łechtunie palcem… Postanowiłam mocno się napiąć! Poczułam jak stwardniała i wyszła na wierzch… Zrobiłam trochę siusiu na podłogę. Podnieciło mnie to… Teraz drażniłam sam czubek…! Było blisko… Pipka była maksymalnie mokra, aż kapało na podłogę. I w końcu doszłam! Orgazm, który miałam był jak fajerwerki- wstrząsał całym moim ciałem! Wróciłam do łóżeczka i poszłam spać. [Oczywiście najpierw musiałam wytrzeć podłogę i się podmyć…=/ ] Rano kiedy wsta³m taty jush nie było… Weszłam sobie pod prysznic… Położyłam się w kabince, nogi zaparłam na ścianie i lałam silny strumień wody w najwrażliwsze miejsce łechtaczki!! Boooooskoooooo!!

Krzyczałam z rozkoszy, trzęsłam się… Potem jeździłam po pipie sznurem od prysznica, aż zrobiła się czerwona. Mmmmmm… Kocham Masturbacje!!

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *