Od misjonarza do łyżeczki – pozycje seksualne dla początkujących

Marzysz o wielkich namiętnościach widzianych w filmach i opanowaniu najbardziej ekstremalnych technik Kamasutry? Wszystko przed wami! Zacznijcie jednak od prostych pozycji, które sprawią, że pierwsze seksualne przygody będą dla was zachętą do dalszych wędrówek po świecie rozkoszy.

Ogromnym plusem początków jest współżycie z partnerem, który nie tylko pociąga cię fizycznie, ale też jest ci bliski emocjonalnie. To właśnie bliskość, w połączeniu z brakiem konieczności wykonywania kilku czynności jednocześnie, może sprawić, że pierwsze przygody seksualne będą dla ciebie naprawdę miłym doświadczeniem. Jakie są więc najbardziej odpowiednie pozycje seksualne dla początkujących?

Pozycja misjonarska

Nuda? Ależ skąd! Stawiając pierwsze kroki w chmurach, jesteś zbyt zafascynowana samą bliskością, żeby narzekać na prostotę techniki. Pozycja misjonarska jest o tyle dobra dla początkujących, że stanowi dobry punkt wyjścia do odkrywania, co się podoba lub nie podoba partnerowi. Pozwala też na dużą dawkę bliskości, pocałunki i kontakt wzrokowy. Do tego można ją dowolnie modyfikować tak, aby każde z was czerpało ze stosunku jak najwięcej przyjemności. W podstawowej wersji kobieta leży na plecach z rozłożonymi nogami (warto, aby na początku miała poduszkę pod plecami i pośladkami), a mężczyzna leży na niej (również wyprostowany), nadając tempo penetracji.

Pozycja „na pieska”

Jeżeli chodzi o odpowiednie pozycje seksualne dla początkujących, to trzeba wspomnieć o kolejnym klasyku – pozycji „na pieska”. Polega ona na tym, że partnerka klęczy i opiera się na dłoniach lub łokciach, a partner, również klęcząc, penetruje ją od tyłu. Mogłoby się wydawać, że to wariant, z którego więcej przyjemności czerpie mężczyzna. Nic bardziej mylnego! Partner ma wolne ręce, co oznacza, że może dotykać twoich piersi czy ciągnąć cię za włosy, jeżeli tylko ci się to podoba.

Pozycja „na jeźdźca”

Jeżeli należysz do kobiet, które lubią przejmować stery, to ta pozycja jest dla ciebie. Mężczyzna leży na plecach, a kobieta siedzi na nim okrakiem. On nie musi się wysilać, a ona, poruszając się na nim, sama wyznacza tempo oraz głębokość penetracji. To idealny wariant, jeśli chodzi o pozycje seksualne dla początkujących. Wyobraź sobie, że partner, na przykład poprzez jedną z wymienionych już pozycji, doprowadził cię do orgazmu, ale po krótkim odpoczynku ty chcesz więcej. Wystarczy, że na nim usiądziesz, a będzie mógł obserwować rozkosz, którą zafundujesz sobie praktycznie sama – dokładnie w taki sposób, w jaki będziesz chciała.

Pozycja „na łyżeczkę”

Pozycje seksualne dla początkujących muszą być wygodne, a do takich z pewnością można zaliczyć pozycję „na łyżeczkę”. Oboje leżycie na boku, partner za tobą wprowadza członek, najlepiej do pochwy (seks analny nie jest dobrą opcją na początek). Oboje macie wolne ręce, co oznacza, że któreś z was może pieścić twoje piersi lub stymulować łechtaczkę (a może jedno i drugie jednocześnie?), wzmacniając w ten sposób wasze doznania. W tej pozycji ogromnym plusem jest to, że nie przeszkadzają w niej ewentualne różnice waszych gabarytów, a do tego nie wymaga ona od was specjalnego wysiłku.

Pozycje seksualne dla początkujących możecie dowolnie modyfikować. Wszystkie, które wymieniłam, są świetnym punktem wyjścia do odkrywania waszych preferencji seksualnych. Jeśli to was kręci, zawsze możecie po drodze dorzucić seks oralny, seks analny czy miłość hiszpańską. Oprócz tego, pamiętaj, że warto o preferencjach rozmawiać ze swoim partnerem. Stosując te zasady, zwiększysz szanse na to, że seks dla was obojga będzie tak niesamowity, jak w waszych najśmielszych oczekiwaniach.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 1 Średnia: 5
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *