Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Nie tylko dla latynoskich macho, czyli seks hiszpański

Latynosi są uważani za namiętnych i gorących kochanków. Warto sprawdzić na czym polega metoda nazwana właśnie na ich cześć.

Co i jak

Seks hiszpański to po prostu stosunek międzypiersiowy. Opisując go, często stosuje się określenie: na hiszpana. To świetny sposób na przełamanie rutyny w łóżku. Nie jest to nic skomplikowanego, każda para jest w stanie się tego nauczyć. Nie potrzeba wielkiej gibkości, by stosować pozycję na hiszpana. Sposób sprawiania przyjemności też jest prosty. Mężczyzna odczuwa podniecenie dzięki ruchom frykcyjnym, czyli przesuwaniu penisa między ściśniętymi piersiami kobiety. Kobieta dostaje pieszczotę i masaż piersi, do których spokojnie można dołączyć pobudzanie sutków. Mężczyźni uwielbiają piersi, nic dziwnego, że chcą się nimi bawić na milion sposobów, a seks po hiszpańsku to najciekawsza metoda. Seks hiszpański zapewnia bliskość ciał, co czyni go bardzo sensualnym.

Wielkość nie ma znaczenia

To znane każdemu zdanie wcale nie jest grzecznością, mówię całkiem poważnie. W pozycji na hiszpana nie liczy się ani wielkość piersi, ani długość penisa. Oczywiście sytuacja staje się łatwiejsza, gdy piersi są większe, ale i mniejsze rozmiary sprawdzą się tutaj idealnie. Zresztą! Nie tylko twoje piersi mogą pobudzać partnera. Wciąż masz ręce i usta. Nie zapominaj o nich. Pobudź go językiem, gdy główka penisa zbliża się do twoich ust. Zapewni mu to naprawdę niesamowite wrażenia i doda ciekawych wspomnień z seksem po hiszpańsku. Pamiętaj, że jeśli doprowadzisz go w ten sposób do orgazmu, najprawdopodobniej wytryśnie na twoją twarz lub szyję. Jeśli nie czujesz się z tym komfortowo, porozmawiajcie wcześniej o miejscu i sposobie kończenia.

Pozycje

Pozycja na hiszpana jest prosta. Choć opcji jest wiele. Najważniejsza jest wasza wygoda. Najpopularniejsze metody? Na leżąco. On leży na plecach, ty pochylasz się nad nim. Twoje piersi, dzięki grawitacji, wydają się większe i bardziej jędrne. Wolisz mieć go nad sobą? Żaden problem. Połóż się na plecach, niech on będzie na górze. Ta pozycja sprawdzi się dla tych, które mają większe piersi. Złap je mocno i przyciśnij do siebie, pozwalając mu wsunąć się pomiędzy. Możesz również pozwolić mu usiąść. Najlepiej na brzegu łóżka czy fotela. Ty przyklęknij przed nim. Wolisz siedzieć? Nie ma problemu – każ mu stanąć przed sobą. Znajdźcie idealną metodę dla siebie, która będzie nie tylko wygodna, ale i najbardziej pobudzająca. Dajcie się ponieść kreatywności. Seks po hiszpańsku może być naprawdę świetnym przeżyciem. Dodawajcie do tego wszystko to, co lubicie. Polecam również zastosowanie lubrykantu, jeśli zaczynacie od seksu hiszpańskiego, by nie było żadnego problemu z ruchami penisa. Jeśli chcesz dopieszczać go ustami i językiem, zdecydujcie się na lubrykant jadalny.

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Nie boję się żadnych tematów. Staram się poszerzać wiedzę i dzielić nią. Swoje ciało znam jak własną kieszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *