Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Wszystko co powinnaś wiedzieć, jeśli chcesz osiągnąć orgazm

Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale istnieje kilka czynników, które przybliżają możliwość spełnienia seksualnego. Dzięki badaniom dr Justina Lehmillera znamy najczęstsze okoliczności kobiecych orgazmów – i czym prędzej chcemy się tą wiedzą podzielić! Gotowa na porcję cennych wskazówek?

1. Nie rób tego na pierwszej randce

Im dłużej będziesz spotykać się z mężczyzną – tym większa zażyłość zrodzi się między Wami. Wspólne rozmowy to doskonały wstęp do czegoś więcej. Na pierwszej randce Twoja szansa na orgazm wynosi zaledwie 32%. Z kolei szóste spotkanie to już 50 % prawdopodobieństwa. Naszym zdaniem warto poczekać – a Twoim?

2. Nie wykluczaj seksu analnego

Innymi słowy – idź na całość! Dzięki miłości greckiej Twoje szanse na orgazm wzrastają o 15 %. Zdominowanie przez partnera to jedna z częstszych fantazji seksualnych kobiet – nie dziwimy się więc, że niektóre panie tak chętnie oddają się tej formie bliskości.

3. Pomóż sobie

Co to oznacza? Podczas stosunku zacznij się pieścić. Jednoczesna stymulacja łechtaczki ( przez Ciebie ) i pochwy ( przez partnera ) to duet idealny. A orgazm jest aż o 18% bardziej prawdopodobny! Dasz się skusić?

4. Pozwól Mu na seks oralny

Sporo kobiet, szczególnie w początkowej fazie znajomości, odczuwa skrępowanie na samą myśl o tym, iż mogłyby być pieszczone językiem w miejscu intymnym. Postaraj się maksymalnie otworzyć – to właśnie ta aktywność przybliża Cię do orgazmu – co prawda tylko o 9%, ale zawsze coś!

5. Weź sprawy w swoje ręce 

Zabawa penisem partnera to o 5% większa szansa na orgazm. Jemu na pewno sprawisz tym sporo radości…a może nawet i sobie? Pora się przekonać!

A co Was przybliża do orgazmu?

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *