Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Ups? Czyli przypadkowy orgazm jest możliwy!

Są tacy, którzy do orgazmu są niezdolni. Po przeciwnej stronie stoją ci, którzy w każdej chwili są w stanie osiągnąć orgazm w sposób niekontrolowany. Jednak nie chcę wam tu mówić o dolegliwościach, a możliwościach!

Czy każdy może mieć przypadkowy orgazm?

Osiągnięcie orgazmu nie jest takie proste. Trzeba spełnić wiele czynników fizycznych, psychicznych i emocjonalnych, by w ogóle była o tym mowa. Dlatego też osiągnięcie orgazmu ot tak sobie nie jest dla każdego. Większość ludzi przez całe życie nie osiągnie przypadkowego orgazmu. Najczęściej zdarzają się one osobą z wysokim popędem płciowym. To dzięki większej otwartości i gotowości na pobudzenie. Przyjemność może wywołać fotelik rowerowy czy siedzenie w pociągu lub metrze.

Jak tworzą się przypadkowe orgazmy?

Bezwiednie. Wyobraź sobie, że jedziesz właśnie rowerem albo motocyklem. A może z jakiegoś powodu siedzisz na wibrującej pralce czy suszarce? W pewnym momencie czujesz, że robi ci się naprawdę przyjemnie. Niespodziewanie przyjemnie. Czujesz, co się święci. Możesz się temu poddać albo spanikować i odpuścić. Zdarza się, że niektórzy doświadczają przypadkowych orgazmów nawet w trakcie marszu czy biegu, gdy genitalia pocierają się o ciasne ubrania treningowe. Sportowcy zyskują również na robieniu brzuszków. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, co wywołuje wtedy orgazm. Tak widać działa kombinacja rozciągania brzucha, napinania i rozluźniania mięśni miednicy. Dodatkowo ćwiczenia uwalniają endorfiny i voilà! Jeśli wolisz odpoczywać niż się męczyć, nie martw się. Mokre sny i osiągane dzięki nim orgazmy również się liczą.

Czy można sobie pomóc w osiąganiu przypadkowych orgazmów?

Specyfiką przypadkowych orgazmów jest to, że są przypadkowe. A na przypadek trudno wpłynąć. Nie martw się, jeśli nigdy ci się to nie przytrafiło. To są naprawdę nieliczne sytuacje. Ale co tam. Zaszalej. Wsiadaj na motocykl i jedź! Jeśli akurat nie masz pod ręką takiej maszyny, możesz zacząć trochę prościej. Staraj się wykonywać ruchy, dzięki którym będziesz czuć stałe, lekkie tarcie genitaliów. Ciasne ubrania, intensywne ćwiczenia… liczy się nacisk na mięśnie miednicy. Jeśli i to wydaje ci się niemożliwe – zapisz się na jazdę konną. Siodło naciskające na srom i łechtaczkę robi robotę. Nie przejmuj się jednak, jeśli wszystkie sposoby cię zawiodą. Istnieje spora szansa, że orgazm cię jeszcze zaskoczy. No i pamiętaj, że nadal masz te celowe orgazmy. Więc do dzieła!

 

 

Piszesz opowiadania?

Opublikuj je u nas!

Instrukcja wysyłania opowiadania

Jakie opowiadania chcesz przeczytać?

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń wpis!
Ocen: 0 Średnia: 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *