Pierwszy sekspozytywny portal dla kobiet o erotyce, seksie i intymności.
Artykuły

Powody, dla których warto się masturbować, kiedy jesteś w związku

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę

Masturbacja to nie powód do wstydu. Przeciwnie. Jeśli to robisz i czujesz się wtedy naprawdę dobrze, powinnaś być z siebie bardzo zadowolona. Związek niczego nie przekreśla!

Masturbacja jest po prostu zdrowa. Obniża poziom stresu, dodaje pewności siebie. Wzrasta poziom przyjemności danego dnia, uczysz się własnego ciała, coraz bardziej lubisz siebie. Masturbacja może poprawić stabilność relacji! Słowem – zawsze warto się masturbować.

  1. Wyluzujesz się

Jak wspomniałam wyżej – masturbacja obniża poziom stresu. Generuje endorfiny, a to właśnie one tworzą dobre samopoczucie. Miłość powinnaś okazywać również sobie. Nie tylko tej drugiej osobie. Daj sobie szansę na kochanie siebie i kochanie się ze sobą. Orgazm poprawia nastrój. Również ten samodzielny

  1. Zaczniesz fantazjować

Fantazje oznaczają zainteresowanie seksem. To zdecydowanie wpływa pozytywnie na związek. Możesz myśleć o czym tylko chcesz. To w końcu twoje myśli, do których nikt nie ma i nie musi mieć dostępu. Zaszalej sobie. Nakręcaj się. Daj się ponieść wyobraźni.

  1. Będziesz miała większą ochotę

Od częstszych orgazmów wcale nie odechce ci się kolejnych. Przeciwnie. Będziesz chciała więcej. Poczujesz się pewniej. Poczujesz, że na to zasługujesz, że byłoby to po prostu dobre. Zdrowe funkcjonowanie to plus oczywisty. Ale z tego wynika po prostu przyjemność – a to zawsze istotne.

  1. Będzie ci przyjemnie

Tak po prostu. Przez parę chwil nie będziesz musiała się martwić niczym innym. Tylko własną przyjemnością. Niczyją inną. To chwila dla ciebie. Pozwala ci poczuć się niezależnie.

  1. Będzie ci lepiej nawet w najgorsze dni

PMS bywa tragedią i Armagedonem, wiemy to wszystkie. Masturbacja jednak pozwala przynieść ulgę. Zmniejsza drażliwość i bóle. Sprawi, że nawet najmniej przyjemne dni w miesiącu będą prostsze do przetrwania. W ten

  1. Poznasz siebie

Nic tak nie uczy własnych predyspozycji jak masturbacja. Sama możesz robić dokładnie to, co przychodzi ci do głowy. Sprawdzisz wszystko, co się tylko da. Dowiesz się, jakie ruchy działają na ciebie najbardziej, czy lubisz gadżety erotyczne. Całą tę wiedzę będziesz mogła potem wykorzystać w seksie z towarzystwem. Ułatwi to osiągnie orgazmów, robienie tego, na co najbardziej masz ochotę. Usprawni życie seksualne.

  1. Staniesz się śmielsza

Niektórych kręci patrzenie, jak ktoś się masturbuje. Może nawet słyszałaś od swojego partnera, że chętnie by to zobaczył? Ale coś cię powstrzymuje. Jakiś wstyd i niepewność? Zacznij sprawiać sobie przyjemność najpierw, gdy on tego nie widzi. Rozkręcisz się w ten sposób – będzie ci łatwiej zrobić to przed nim. Nie tylko dla niego, ale po prostu dla was.

  1. Polubisz samą siebie

Dzięki masturbacji poczujesz się silna, wyjątkowa, piękna i seksowna. Kiedy przestajesz czuć się atrakcyjna, czujesz się gorzej w każdym aspekcie. Przez to niknie życie seksualne w stałych związkach. Nie masz ochoty uwodzić partnera, bo nie czujesz się ze sobą komfortowo. Zwiększ poczucie własnej wartości, panuj nad swoją seksualnością, wypełniaj własne pragnienia. Ułatwi ci to rozmawianie z partnerem, współistnienie z nim, tłumaczenie mu, jaki seks będzie doskonały również dla ciebie. Poczujesz się jak, jak tylko masz na to ochotę. I znów – będzie ci po prostu przyjemnie.

Pomóż ulepszyć portal!

Wypełnij anonimową ankietę
Oceń!

Nie boję się żadnych tematów. Staram się poszerzać wiedzę i dzielić nią. Swoje ciało znam jak własną kieszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *